Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van der Poel met Philipsen en Riesebeek in Parijs-Roubaix

Van der Poel met Philipsen en Riesebeek in Parijs-Roubaix

COMPIÈGNE (ANP) - Mathieu van der Poel krijgt zondag in Parijs-Roubaix hulp van onder anderen landgenoot Oscar Riesebeek en sprinter Jasper Philipsen. Het team van Alpecin-Deceuninck bestaat verder uit de Belgen Edward Planckaert, Jonas Rickaert en Gianni Vermeersch en de Zwitser Silvan Dillier.

Van der Poel won de klassieker over kasseistroken in Noord-Frankrijk de afgelopen twee jaar. Zijn ploeggenoot Philipsen eindigde in beide edities als tweede.

In de Ronde van Vlaanderen afgelopen zondag moest Van der Poel de zege laten aan wereldkampioen Tadej Pogacar en werd hij derde. De Sloveen doet ook zondag mee in Parijs-Roubaix.

Afloop

Van der Poel liet na afloop van de Ronde van Vlaanderen weten in de aanloop niet helemaal fit te zijn geweest en dat dat al was begonnen na zijn zege in Milaan - Sanremo. "De E3 Harelbeke maakte het alleen maar erger. Ik kreeg antibiotica en tijdens Vlaanderen was ik nog steeds niet 100 procent."

Hij vertelde na de wedstrijd opnieuw een dip te hebben gehad. "Dat is niet verrassend: het was een grote inspanning en ik was nog niet volledig hersteld. Maar nu voel ik me veel beter. Ik denk dat ik redelijk in orde ben om zondag mijn titel te verdedigen. De koers is misschien wel moeilijker te voorspellen dan normaal. Tadej is altijd een grote kanshebber", zei hij over de Sloveen. "Maar we zagen ook Wout van Aert, Mads Pedersen en Jasper Stuyven op een heel hoog niveau presteren. En dan heb je nog Filippo Ganna."

Meer uit Voetbal

Jong Spanje groepswinnaar op EK na gelijkspel tegen Italië

TRNAVA (ANP) - Het duel tussen de voetballers van Jong Spanje en Jong Italië op het EK onder 21 in Slowakije heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 1-1. De Spanjaarden zijn daardoor groepswinnaar geworden en Italië is als tweede geëindigd. Beide ploegen waren na twee zeges al zeker van de kwartfinales.

1 uur geleden
Emanuelson bevestigt gesprekken met Ajax over rol bij eerste team

BRATISLAVA (ANP) - Urby Emanuelson heeft bevestigd dat hij met Ajax in gesprek is over een functie in de technische staf van het eerste elftal van Ajax. "Het is nog niet zeker hoor, maar we oriënteren ons over hoe of wat voor komend seizoen", zei hij bij Ziggo Sport. "Maar ik sta er wel voor open."

4 uur geleden
Fortuna en Eagles openen nieuwe seizoen in Eredivisie

ZEIST (ANP) - Fortuna Sittard en Go Ahead Eagles openen op vrijdag 8 augustus het nieuwe seizoen van de Eredivisie. PSV en Feyenoord spelen een dag later thuisduels met Sparta Rotterdam en NAC Breda. Ajax ontvangt op 10 augustus Telstar in de Johan Cruijff ArenA.

6 uur geleden
Regionale ondernemers willen aandelen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Een groep regionale ondernemers wil alle aandelen van Vitesse overnemen. Volgens de club uit Arnhem zijn de gesprekken in volle gang en moet de licentiecommissie van de KNVB nu bepalen of dat voldoende is om de proflicentie te behouden.

7 uur geleden
Voetbalster Spitse (35) verlengt bij Ajax tot zomer 2027

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een akkoord bereikt over een nieuw contract met verdedigster Sherida Spitse. De 35-jarige recordinternational tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027.

14 uur geleden
Boca en Benfica in evenwicht op WK in duel met 3 rode kaarten

MIAMI (ANP) - Het Argentijnse Boca Juniors en Benfica uit Portugal hebben elkaar in evenwicht gehouden tijdens hun eerste duel op het WK voor clubs in de Verenigde Staten: 2-2. Oud-Feyenoorder Orkun Kökçü was belangrijk bij Benfica met de assist voor de 2-2. Drie spelers kregen een rode kaart bij het duel in Miami.

14 uur geleden
Chelsea begint met zege op Los Angeles FC aan WK voor clubs

ATLANTA (ANP) - Chelsea is goed begonnen aan het WK voor clubs. De club uit Londen was te sterk voor Los Angeles FC in Atlanta (2-0).

1 dag geleden