Van der Poel kan iets meer gokken in Ronde van Vlaanderen
BRUGGE (ANP) - Mathieu van der Poel kan zondag voor de derde keer de Ronde van Vlaanderen winnen. De Nederlander van Alpecin-Deceuninck verscheen vol vertrouwen op het startpodium in Brugge. "Ik heb 'm twee keer gewonnen, daardoor koers je wat meer ontspannen. Ik kan iets meer gokken. Ik zou hem uiteraard graag nog eens winnen", zei Van der Poel bij tv-zender Sporza.
Een vastomlijnd plan had hij niet. "Dat is niet te maken vandaag. Er zullen heel veel ploegen zijn die op rare plaatsen gaan aanvallen. Daar moeten we in ieder geval op voorbereid zijn. Ik zal zelf ook proberen een moment in de wedstrijd te kiezen", aldus Van der Poel, die samen met de Sloveen Tadej Pogacar en de Belg Wout van Aert de topfavoriet is voor de belangrijkste wielerkoers in België.
De renners zijn om 10.00 uur vertrokken voor een koers over 273 kilometer. De finish wordt verwacht rond 16.30 uur.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam voelde de tranen opkomen nadat ze op de Olympische Spelen in Milaan de 1000 meter had gewonnen. "Je werkt ergens naartoe en dan is dat klaar en dan heb je ook nog die medaille om je nek. Dat is een superbijzonder moment", zei ze terwijl ze met haar gouden medaille om veel media te woord stond.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok heeft na haar sterke optreden op de olympische 1000 meter niet alleen nog meer vertrouwen in de 500 meter, maar ook in de 1500 meter. Dat vertelde de schaatsster in het Milano Speed Skating Stadium, waar ze ondanks een olympisch record toch genoegen moest nemen met zilver achter haar landgenote Jutta Leerdam.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok kon maandag in het Milano Speed Skating Stadium kort na afloop van de 1000 meter nog niet helemaal blij zijn met haar zilveren medaille. De 25-jarige Nederlandse schaatsster dacht dat haar olympische record van 1.12,59 genoeg was voor goud. Haar landgenote Jutta Leerdam was in de slotrit met 1.12,31 toch nog sneller.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
13 uur geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
14 uur geleden