Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van der Poel in veldrit Brussel naar zege nummer 19

Van der Poel in veldrit Brussel naar zege nummer 19

BRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zich ook in de veldrit van Brussel niet laten verrassen. In de zevende wedstrijd om de DVV Trofee was de wereldkampioen van Alpecin-Fenix opnieuw niet te stuiten. Het was zijn vijfde overwinning in de reeks crossen waarin hij één keer ontbrak en één keer werd geklopt. Dat was een zeldzaamheid en de enige keer dat Van der Poel niet won in de twintig veldritten waarin hij dit seizoen uitkwam.

Van der Poel staat, ondanks het missen van de openingswedstrijd, tweede in het klassement waarin het om de tijd gaat. Maar voor de winst gaat hij sowieso niet omdat bij de laatste wedstrijd, een week na het WK, zijn voorbereiding op het wegseizoen al is begonnen.

In Brussel finishte de Belg Eli Iserbyt, de leider in het klassement, als tweede. De Nederlander Corné van Kessel bevestigde zijn goede vorm met de derde plaats.

Meer uit Sport

Zhao Xintong eerste Chinese wereldkampioen snooker

SHEFFIELD (ANP) - Zhao Xintong heeft als eerste Chinees de wereldtitel snooker veroverd. De 28-jarige qualifier versloeg in de finale in Sheffield drievoudig wereldkampioen Mark Williams uit Wales met 18-12.

5 uur geleden
Oud-ritwinnaar Van der Hoorn voor de tweede keer aan start Giro

TOURNAI (ANP/BELGA) - Wielrenner Taco van der Hoorn staat vrijdag voor de tweede keer in zijn carrière aan de start van de Giro d'Italia. De 31-jarige Nederlander van Intermarché-Wanty won een etappe tijdens zijn enige andere deelname in 2021.

6 uur geleden
Teambaas Stella ziet grootste winst McLaren in 'bandenmagie'

MIAMI (ANP) - McLaren haalt groot voordeel uit de manier waarop het slijtage en oververhitting van de banden tegengaat. Dat zei teambaas Andrea Stella na de Grote Prijs van Miami, waarin de coureurs Oscar Piastri en Lando Norris een klasse apart waren. "Ik had wel verwacht dat we zouden profiteren van ons bandenmanagement, maar niet dat het verschil zo groot zou zijn. Dat heeft me wel verbaasd", aldus Stella op de website van de Formule 1.

6 uur geleden
Wielrenster Vos wint tweede etappe Vuelta Femenina

SANT BOI DE LLOBREGAT (ANP) - De Nederlandse wielrenster Marianne Vos heeft de tweede etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De 37-jarige renster van Team Visma - Lease a Bike was na 99 kilometer tussen Molins de Rei en Sant Boi de Llobregat de snelste in de massasprint.

9 uur geleden
Sinner keert op masterstoernooi Rome terug na dopingschorsing

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner maakt met een bye in de eerste ronde van het masterstoernooi van Rome zijn rentree. De 23-jarige Italiaan, wiens dopingschorsing van drie maanden op 5 mei afliep, treft in de tweede ronde de winnaar van de partij tussen de Argentijn Mariano Navone en Federico Cina uit Italië.

12 uur geleden
Ayuso met sterke ploeg van UAE Team Emirates naar Giro

DUBAI (ANP) - Wielrenner Juan Ayuso krijgt bij UAE Team Emirates een sterk team mee in de Giro d'Italia. De 22-jarige Spanjaard is bij afwezigheid van wereldkampioen Tadej Pogacar, die de Ronde van Italië vorig jaar won, de kopman.

13 uur geleden
Griekspoor zakt plaats op wereldranglijst, Ruud stijgt flink

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor is één plaats gezakt op de wereldranglijst. De beste tennisser van Nederland staat nu op de 35e positie van de mondiale tennisladder. Griekspoor werd in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid uitgeschakeld door de latere finalist Jack Draper uit Groot-Brittannië.

15 uur geleden