Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van der Poel en Kopecky azen op derde zege in Ronde van Vlaanderen

Van der Poel en Kopecky azen op derde zege in Ronde van Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP) - Met de Ronde van Vlaanderen begint om 10.00 uur in Antwerpen de koers die vooraf was gezien als het duel tussen Mathieu van der Poel en Wout van Aert. Tot ontsteltenis van vooral de Belgische wielerfans is hun favoriet er echter niet bij. Van Aert liep bij een val woensdag in Dwars door Vlaanderen enkele breuken op en moet thuis voor de tv toekijken.

Van der Poel won de koers die in Oudenaarde eindigt al twee keer, in 2020 en 2022. Vorig jaar eindigde hij als tweede achter de Sloveen Tadej Pogacar die dit jaar niet meedoet. De finish van de mannen wordt rond 16.30 uur verwacht.

De vrouwen starten hun Ronde van Vlaanderen om 13.25 uur in Oudenaarde. De eerste renster wordt daar rond 17.45 uur terugverwacht. De Belgische wereldkampioene Lotte Kopecky is de favoriet. Ze won de koers de afgelopen twee jaar. Tot haar voornaamste uitdagers behoren Marianne Vos en de Italiaanse Elisa Balsamo.

Meer uit Sport

Darter Van Veen gaat kansloos onderuit in finale van WK darts

LONDEN (ANP) - Gian van Veen is er niet in geslaagd een memorabel WK met een hoofdprijs af te sluiten. De 23-jarige darter uit het Gelderse Poederoijen verloor in de finale vrij kansloos van titelverdediger Luke Littler in een volgepakt Alexandra Palace in Londen: 7-1.

4 uur geleden
Aanvaller Türüç tekent bij Konyaspor

KONYA (ANP) - Deniz Türüç vervolgt zijn loopbaan bij Konyaspor. De aanvaller heeft zijn handtekening onder een contract voor 2,5 jaar gezet, zo meldt zijn nieuwe Turkse voetbalclub.

8 uur geleden
Veldrijder Nieuwenhuis derde in Superprestige Gullegem

GULLEGEM (ANP) - Joris Nieuwenhuis is als derde geëindigd in de veldrit van Gullegem, de voorlaatste in de serie uit de Superprestige. De Nederlander legde het in de sneeuw en modder af tegen twee Belgen. Niels Vandeputte won, Michael Vanthourenhout werd tweede.

10 uur geleden
Schulting op NK shorttrack derde op 1000 meter, titel Velzeboer

LEEUWARDEN (ANP) - Suzanne Schulting is bij haar rentree op het NK shorttrack als derde geëindigd op de 1000 meter. De olympisch kampioene op deze afstand moest in Leeuwarden de titel laten aan Xandra Velzeboer, die haar zus Michelle en Schulting aftroefde op de 1000 meter.

11 uur geleden
Skiester Rast draagt zege op aan slachtoffers Crans-Montana

KRANJSKA GORA (ANP) - De Zwitserse skiester Camille Rast heeft haar eerste wereldbekerzege op de reuzenslalom geboekt. De 26-jarige Rast was de beste op de piste in het Sloveense Kranjska Gora. Ze droeg haar zege op aan de slachtoffers van de cafébrand in het Zwitserse Crans-Montana in nieuwjaarsnacht.

12 uur geleden
Swiatek: tennissters hebben geen 'Battle of the Sexes' nodig

SYDNEY (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek vindt dat het vrouwentennis geen 'Battle of the Sexes' nodig heeft. De tennissters hoeven volgens de Poolse zesvoudig grandslamkampioene niets te bewijzen.

16 uur geleden
Basketballer Post met Warriors hard onderuit tegen Oklahoma City

SAN FRANCISCO (ANP) - Basketballer Quinten Post heeft met Golden State Warriors een forse nederlaag geleden tegen Oklahoma City Thunder. De titelverdediger in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA won met 131-94.

18 uur geleden