Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van der Hart baalt van corners en ziet Noppert weer warmlopen

Van der Hart baalt van corners en ziet Noppert weer warmlopen

HEERENVEEN (ANP) - Mickey van der Hart baalt van de nederlaag van sc Heerenveen tegen Ajax (0-2). "Zij scoren tweemaal na een hoekschop. We krijgen te veel doelpunten tegen uit standaardsituaties", mopperde de keeper in de catacomben van het Abe Lenstra Stadion.

Van der Hart zorgde ervoor dat sc Heerenveen lang uitzicht hield op een gelijkspel. Hij behoedde zijn ploeg met fraaie reddingen op schoten van Mika Godts en Bertrand Traoré voor meer tegentreffers. De keeper werd donderdag in de slotfase van het uiteindelijk verloren bekerduel met Quick Boys (3-2) gewisseld en zag zijn vervanger Andries Noppert in de fout gaan bij twee doelpunten van de amateurs uit Katwijk.

Trainer Robin van Persie betreurde na de nederlaag tegen Quick Boys zijn keeperswissel niet. "Zij gingen met lange aanvallers spelen en Noppert is langer dan Van der Hart", zei hij. "Ik zou het de volgende keer weer zo doen." Van Persie verraste veel toeschouwers in het Abe Lenstra Stadion toen hij Noppert in de tweede helft van het duel met Ajax opnieuw liet warmlopen.

"Wij hebben een schema voor elke speler die op de bank zit", verklaarde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal na de wedstrijd. "Daar is Andries er een van. Ook hij zou kunnen invallen als keeper op de bank. Dan vind ik het logisch dat iedereen warm blijft en op elk moment kan invallen. Daar zat dus geen andere reden achter", zei Van Persie die de nederlaag van zijn ploeg terecht vond. "We hadden veel balbezit tegen Ajax, maar we werden niet echt gevaarlijk."

Meer uit Voetbal

Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

1 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

10 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

15 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

15 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

16 uur geleden
Ajax accepteert schorsing van een duel voor Tomiyasu

AMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.

17 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt bekerfinale tussen AZ en NEC

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).

17 uur geleden