Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van der Haar slaat wereldbeker veldrijden Besançon over

Van der Haar slaat wereldbeker veldrijden Besançon over

ARNHEM (ANP) - Europees kampioen veldrijden Lars van der Haar ontbreekt komende zondag in de achtste cross om de wereldbeker. De Nederlander, die derde staat in de tussenstand, slaat de cross in het Franse Besançon over.

Bondscoach Gerben de Knegt vaardigt zes mannen af voor de wedstrijd bij de elite. Dat zijn Ryan Kamp, Corné van Kessel, Pim Ronhaar, Gosse van der Meer, Stan Godrie en Mees Hendrikx.

De Belg Eli Iserbyt won zondag de zevende wereldbekerwedstrijd in Koksijde en is de leider in de stand. Wereldkampioen Mathieu van der Poel maakt pas in december zijn rentree in het veld.

Bij de vrouwen kan De Knegt een beroep doen op alle toppers, op Marianne Vos na. Wereldkampioene Lucinda Brand voert als leidster in de wereldbekerstand de selectie bij de vrouwen aan. Ook Annemarie Worst is erbij. Zij was zondag in Koksijde de sterkste. In die cross werden de eerste negen plekken bezet door Nederlandse vrouwen.

Meer uit Sport

Reusser neemt leiding over na tijdrit Ronde van Zwitserland

AARBURG (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser (Movistar) heeft zaterdag in de vierde etappe van de Ronde van Zwitserland de leiding overgenomen van Elisa Longo Borghini. De Zwitserse wereldkampioen tijdrijden was de snelste in een tijdrit over 23,7 kilometer rond Aarburg. Voorafgaand aan de tijdrit stond Reusser vijfde op 55 seconden van Longo Borghini. Met nog een dag te gaan heeft ze een voorsprong van 10 seconden op de Italiaanse.

1 uur geleden
Motorcoureur Ogura pakt pole bij MotoGP in Brno

BRNO (ANP/RTR) - Motorcoureur Ai Ogura heeft bij de Grote Prijs van Tsjechië in de MotoGP de allereerste poleposition uit zijn loopbaan gepakt. De 25-jarige Japanner verbrak het ronderecord in Brno (1.51,139) en hield de Italiaan Fabio Di Giannantonio op ruim twee tienden achterstand. Francesco Bagnaia maakt de eerste startrij compleet.

1 uur geleden
Mountainbikester Pieterse vijfde in korte race in Lenzerheide

LENZERHEIDE (ANP) - Puck Pieterse is bij de korte race van de wereldbeker mountainbike in het Zwitserse Lenzerheide als vijfde geëindigd. De 24-jarige Amersfoortse moest de zege laten aan de Amerikaanse Savilia Blunk en eindigde op 23 seconden. Anne Terpstra eindigde op 40 seconden als achtste.

20 uur geleden
Tennisster Sabalenka halvefinalist in Berlijn na moeizame winst

BERLIJN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft haar kwartfinale op het grastoernooi in Berlijn met de nodige moeite gewonnen en staat in de halve finale. De Belarussische nummer 1 van de wereld verloor de eerste set kansloos, maar richtte zich op en rekende in drie sets alsnog af met de Tsjechische Nikola Bartůňková: 2-6 7-6 (2) 6-2.

20 uur geleden
Narváez wint derde etappe Ronde van Zwitserland na lange vlucht

BAD RAGAZ (ANP) - Jhonatan Narváez heeft de derde etappe in de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates versloeg na 157 kilometer met start en finish in Bad Ragaz medevluchter Xandro Meurisse uit België.

21 uur geleden
Tennisser Zverev na twee tiebreaks naar halve finales Halle

HALLE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op het grastoernooi van Halle doorgedrongen tot de halve finales. De als eerste geplaatste Duitser was met 7-6 (10) 7-6 (2) te sterk voor de Belgische qualifier Raphael Collignon.

22 uur geleden
Populaire marathon Londen komend jaar tweedaags evenement

LONDEN (ANP/RTR) - De marathon van Londen vindt volgend jaar eenmalig plaats over twee dagen. Op die manier kunnen 100.000 mensen meedoen aan het evenement, tegenover een kleine 60.000 dit jaar. De wedstrijden van de elitemannen en -vrouwen vinden op 24 en 25 april op verschillende dagen plaats.

1 dag geleden