Van den Brom woensdag niet in actie na besmettingen tegenstander
BRUSSEL (ANP/BELGA) - Trainer John van den Brom hoeft woensdagavond met zijn Belgische club KRC Genk niet in actie te komen tegen Eupen. Bij de tegenstander is een groot deel van de selectie besmet met het coronavirus. De Pro League keurde dinsdag het verzoek van Eupen goed om de wedstrijd uit te stellen.
Afgelopen weekend werd ook al de wedstrijd tussen Eupen en Zulte Waregem om dezelfde reden uitgesteld. Eupen - Genk is al de negende wedstrijd uit de Jupiler Pro League die verschoven moet worden wegens COVID-19.
De ploeg van Van den Brom staat tweede in de Belgische competitie, achter Club Brugge. Afgelopen vrijdag verloor Genk met 1-0 van Anderlecht. Zaterdag neemt Genk het thuis op tegen Kortrijk.
Meer uit Voetbal
FREIBURG (ANP) - Bayern München heeft drie dagen voor de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League bij Real Madrid op de valreep gewonnen van SC Freiburg. De koploper van Duitsland draaide in de slotfase van het uitduel een 2-0-achterstand om in een 3-2-zege.
16 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Armando Obispo doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Utrecht in de Eredivisie. De centrale verdediger had een basisplaats, maar kreeg klachten tijdens de warming-up. Yarek Gasiorowski neemt de plaats van Obispo naast aanvoerder Jerdy Schouten in.
19 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
4 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
19 uur geleden