Van den Brom voorkomt met Racing Genk in blessuretijd nederlaag
LUIK (ANP) - Racing Genk heeft een nederlaag in de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen in de Belgische voetbalcompetitie maar net kunnen voorkomen. Het elftal van de Nederlandse trainer John van den Brom maakte voor 9000 toeschouwers in blessuretijd gelijk bij Standard Luik: 1-1.
Invaller Cyriel Dessers, oud-speler van onder meer Heracles Almelo en FC Utrecht, legde de bal in de 92e minuut breed op Theo Bongonda. De aanvaller kon de bal in het lege doel schuiven. Standard Luik was in de 69e minuut op voorsprong gekomen via Kostas Laifis. De Cyprioot kopte raak uit een hoekschop.
Bij Genk viel oud-Ajacied Carel Eiting in de 87e minuut in.
Racing Genk verloor zaterdag de strijd om de Belgische Supercup met 3-2 van kampioen Club Brugge. De wedstrijd tegen Standard Luik was een herhaling van de bekerfinale. Genk won die finale met 2-1.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
2 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
7 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
7 uur geleden