Van den Brom voorkomt met Racing Genk in blessuretijd nederlaag
LUIK (ANP) - Racing Genk heeft een nederlaag in de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen in de Belgische voetbalcompetitie maar net kunnen voorkomen. Het elftal van de Nederlandse trainer John van den Brom maakte voor 9000 toeschouwers in blessuretijd gelijk bij Standard Luik: 1-1.
Invaller Cyriel Dessers, oud-speler van onder meer Heracles Almelo en FC Utrecht, legde de bal in de 92e minuut breed op Theo Bongonda. De aanvaller kon de bal in het lege doel schuiven. Standard Luik was in de 69e minuut op voorsprong gekomen via Kostas Laifis. De Cyprioot kopte raak uit een hoekschop.
Bij Genk viel oud-Ajacied Carel Eiting in de 87e minuut in.
Racing Genk verloor zaterdag de strijd om de Belgische Supercup met 3-2 van kampioen Club Brugge. De wedstrijd tegen Standard Luik was een herhaling van de bekerfinale. Genk won die finale met 2-1.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
8 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
8 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
12 uur geleden