Van den Brom voelt zich benadeeld in Tilburg
TILBURG (ANP) - John van den Brom baalt van de arbitrage in de uitwedstrijd tegen Willem II. De thuisploeg kwam in blessuretijd op 1-1 en volgens de trainer van FC Utrecht had het doelpunt nooit goedgekeurd mogen worden.
"Er werd een overtreding begaan op Simon Gustafson. Dan kunnen ze wel heel mooi tonen dat de VAR ernaar kijkt, maar volgens mij hebben ze dat niet gedaan. Morgen zullen ze wel weer met uitleg komen, maar dat is te laat", aldus Van den Brom, die zodoende op zes punten van Willem II blijft. "We hadden de achterstand graag verkleind, daar zijn we met de club hard mee bezig. Daarom voelt deze wedstrijd als een nederlaag."
Toch was Van den Brom, die arbiter Siemen Mulder langs de lijn meermaals uitschold en na afloop verhaal ging halen, ook kritisch op zijn eigen ploeg. "We hadden deze wedstrijd eerder naar ons toe moeten trekken. We hadden ze de nekslag moeten geven, maar we waren op bepaalde momenten te egoïstisch."
FC Utrecht staat zevende en Willem II vijfde.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
52 minuten geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
14 uur geleden