Van den Brom voelt zich benadeeld in Tilburg
TILBURG (ANP) - John van den Brom baalt van de arbitrage in de uitwedstrijd tegen Willem II. De thuisploeg kwam in blessuretijd op 1-1 en volgens de trainer van FC Utrecht had het doelpunt nooit goedgekeurd mogen worden.
"Er werd een overtreding begaan op Simon Gustafson. Dan kunnen ze wel heel mooi tonen dat de VAR ernaar kijkt, maar volgens mij hebben ze dat niet gedaan. Morgen zullen ze wel weer met uitleg komen, maar dat is te laat", aldus Van den Brom, die zodoende op zes punten van Willem II blijft. "We hadden de achterstand graag verkleind, daar zijn we met de club hard mee bezig. Daarom voelt deze wedstrijd als een nederlaag."
Toch was Van den Brom, die arbiter Siemen Mulder langs de lijn meermaals uitschold en na afloop verhaal ging halen, ook kritisch op zijn eigen ploeg. "We hadden deze wedstrijd eerder naar ons toe moeten trekken. We hadden ze de nekslag moeten geven, maar we waren op bepaalde momenten te egoïstisch."
FC Utrecht staat zevende en Willem II vijfde.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
1 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
1 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
3 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
5 uur geleden