Van den Brom voelt zich benadeeld in Tilburg
TILBURG (ANP) - John van den Brom baalt van de arbitrage in de uitwedstrijd tegen Willem II. De thuisploeg kwam in blessuretijd op 1-1 en volgens de trainer van FC Utrecht had het doelpunt nooit goedgekeurd mogen worden.
"Er werd een overtreding begaan op Simon Gustafson. Dan kunnen ze wel heel mooi tonen dat de VAR ernaar kijkt, maar volgens mij hebben ze dat niet gedaan. Morgen zullen ze wel weer met uitleg komen, maar dat is te laat", aldus Van den Brom, die zodoende op zes punten van Willem II blijft. "We hadden de achterstand graag verkleind, daar zijn we met de club hard mee bezig. Daarom voelt deze wedstrijd als een nederlaag."
Toch was Van den Brom, die arbiter Siemen Mulder langs de lijn meermaals uitschold en na afloop verhaal ging halen, ook kritisch op zijn eigen ploeg. "We hadden deze wedstrijd eerder naar ons toe moeten trekken. We hadden ze de nekslag moeten geven, maar we waren op bepaalde momenten te egoïstisch."
FC Utrecht staat zevende en Willem II vijfde.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
5 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
8 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
12 uur geleden