Van den Brom voelt zich benadeeld in Tilburg
TILBURG (ANP) - John van den Brom baalt van de arbitrage in de uitwedstrijd tegen Willem II. De thuisploeg kwam in blessuretijd op 1-1 en volgens de trainer van FC Utrecht had het doelpunt nooit goedgekeurd mogen worden.
"Er werd een overtreding begaan op Simon Gustafson. Dan kunnen ze wel heel mooi tonen dat de VAR ernaar kijkt, maar volgens mij hebben ze dat niet gedaan. Morgen zullen ze wel weer met uitleg komen, maar dat is te laat", aldus Van den Brom, die zodoende op zes punten van Willem II blijft. "We hadden de achterstand graag verkleind, daar zijn we met de club hard mee bezig. Daarom voelt deze wedstrijd als een nederlaag."
Toch was Van den Brom, die arbiter Siemen Mulder langs de lijn meermaals uitschold en na afloop verhaal ging halen, ook kritisch op zijn eigen ploeg. "We hadden deze wedstrijd eerder naar ons toe moeten trekken. We hadden ze de nekslag moeten geven, maar we waren op bepaalde momenten te egoïstisch."
FC Utrecht staat zevende en Willem II vijfde.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
3 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
19 uur geleden