Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van den Brom verliest opnieuw met Genk, Bosz wint weer met Lyon

Van den Brom verliest opnieuw met Genk, Bosz wint weer met Lyon

LONDEN (ANP) - Trainer John van den Brom heeft met zijn Belgische club KRC Genk een ruime nederlaag geïncasseerd in de Europa League. De uitwedstrijd in Londen tegen West Ham United eindigde in 3-0. Voor de thuisclub kwamen Craig Dawson, Issa Diop en Jarrod Bowen tot scoren. Carel Eiting bleef bij de bezoekers op de bank.

Voor West Ham was het de derde overwinning op rij. Dinamo Zagreb, Rapid Wien en Genk staan op 3 punten. Voor de ploeg van Van den Brom betekende het de vierde nederlaag op rij, in alle competities.

Peter Bosz won met Olympique Lyon ook de derde groepswedstrijd in de Europa League. De Franse club boog bij Sparta Praag een 2-0-achterstand om en won met 4-3 in de Tsjechische hoofdstad.

Scoreverloop

Lukas Haraslin had de Tsjechen al vroeg in de wedstrijd met twee treffers op voorsprong gezet. Karl Toko Ekambi scoorde vlak voor de rust voor Lyon. In de tweede helft maakte Houssem Aouar gelijk en bezorgden invaller Lucas Paquetá en opnieuw Toko Ekambi de Fransen de voorsprong. Lyon speelde de slotfase met tien man na de tweede gele kaart voor Malo Gusto. Diep in blessuretijd bepaalde Ladislav Krejci II de eindstand op 3-4.

Lyon gaat met 9 punten aan de leiding. Praag heeft 4 punten en Rangers, dat met 2-0 won van Brøndby, heeft er 3. De Denen staan laatste met 1 punt.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

6 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

6 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

7 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

10 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

11 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

13 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

13 uur geleden