Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van den Brom verliest opnieuw met Genk, Bosz wint weer met Lyon

Van den Brom verliest opnieuw met Genk, Bosz wint weer met Lyon

LONDEN (ANP) - Trainer John van den Brom heeft met zijn Belgische club KRC Genk een ruime nederlaag geïncasseerd in de Europa League. De uitwedstrijd in Londen tegen West Ham United eindigde in 3-0. Voor de thuisclub kwamen Craig Dawson, Issa Diop en Jarrod Bowen tot scoren. Carel Eiting bleef bij de bezoekers op de bank.

Voor West Ham was het de derde overwinning op rij. Dinamo Zagreb, Rapid Wien en Genk staan op 3 punten. Voor de ploeg van Van den Brom betekende het de vierde nederlaag op rij, in alle competities.

Peter Bosz won met Olympique Lyon ook de derde groepswedstrijd in de Europa League. De Franse club boog bij Sparta Praag een 2-0-achterstand om en won met 4-3 in de Tsjechische hoofdstad.

Scoreverloop

Lukas Haraslin had de Tsjechen al vroeg in de wedstrijd met twee treffers op voorsprong gezet. Karl Toko Ekambi scoorde vlak voor de rust voor Lyon. In de tweede helft maakte Houssem Aouar gelijk en bezorgden invaller Lucas Paquetá en opnieuw Toko Ekambi de Fransen de voorsprong. Lyon speelde de slotfase met tien man na de tweede gele kaart voor Malo Gusto. Diep in blessuretijd bepaalde Ladislav Krejci II de eindstand op 3-4.

Lyon gaat met 9 punten aan de leiding. Praag heeft 4 punten en Rangers, dat met 2-0 won van Brøndby, heeft er 3. De Denen staan laatste met 1 punt.

Meer uit Voetbal

Hoofd scouting De Lang vertrekt voortijdig bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax raakt na ruim twee jaar hoofd scouting Kelvin de Lang kwijt. De 44-jarige Amsterdammer had nog een contract tot medio 2027, maar heeft besloten Ajax te verlaten, meldt de club op zijn website. De Lang kwam in de zomer van 2023 van Manchester City naar Ajax.

1 uur geleden
AS Roma houdt top 3 Serie A in het vizier door zege op Como

ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.

14 uur geleden
Ajax legt verdediger Bouwman vast tot medio 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.

16 uur geleden
Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

19 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

20 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

21 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

23 uur geleden