Van den Brom verliest met Lech Poznan met 4-3 bij Villarreal
VILLARREAL (ANP) - Trainer John van den Brom heeft met Lech Poznan een nederlaag moeten incasseren in de Conference League, ondanks een knappe comeback. De Poolse ploeg van de Nederlandse trainer knokte zich in de tweede helft van de uitwedstrijd tegen Villarreal terug van een achterstand van 3-1, maar ging vlak voor tijd alsnog onderuit. Francis Coquelin maakte het winnende doelpunt voor de Spanjaarden, die speelden zonder Oranje-international Arnaut Danjuma: 4-3.
Van den Brom begon met Lech Poznan het Europese seizoen in de voorronde van de Champions League, maar zijn ploeg werd daarin uitgeschakeld door Qarabag FK uit Azerbeidzjan.
Met Wesley Hoedt en Jan Vertonghen in de basis begon Anderlecht de Conference League met een zege op de Deense club Silkeborg: 1-0. AS Roma, vorig jaar winnaar van de Conference League door Feyenoord in de finale te verslaan, beleefde een valse start in de Europa League. De ploeg van trainer José Mourinho ging met 2-1 onderuit bij Ludogorets. Roma kwam in de 86e minuut op gelijke hoogte, maar even later maakte Nonato alsnog de winnende voor de Bulgaarse thuisclub van doelman Sergio Padt.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft trainer Robin van Persie per direct ontslagen. Dat bevestigt de Rotterdamse voetbalclub, nadat eerder meerdere media daar zondag al over hadden bericht. Van Persie was sinds eind februari vorig jaar hoofdcoach van Feyenoord, dat hem tussentijds weghaalde bij sc Heerenveen om de ontslagen Brian Priske op te volgen.
15 minuten geledenODENSE (ANP/RTR) - Voetballer Christian Eriksen is opnieuw in elkaar gezakt. Dat gebeurde tijdens de interland tussen Denemarken en Oekraïne in Odense. Eriksen is bij bewustzijn en maakt het, gezien de omstandigheden, goed, meldt de Deense voetbalbond.
48 minuten geledenNEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.
1 uur geledenORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
3 uur geledenORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.
4 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
11 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
14 uur geleden