Van den Brom hoopt dinsdag weer op trainingsveld Vitesse te staan
BAARN (ANP) - Trainer John van den Brom hoopt dinsdag weer op het trainingsveld van Vitesse te kunnen staan. De toekomst van de Arnhemse club is uiterst onzeker na het afhaken van ondernemer Guus Franke, die zich vorige maand op het laatste moment meldde voor een overname.
"Ik ben eerder vandaag naar boven gegaan en daar kreeg ik de bevestiging van de directie", zei Van den Brom in het NOS-programma Studio Fußball over het afhaken van Franke. "Er zijn problemen met Coley Parry, die er eigenlijk nooit geweest is, die opgelost moesten worden. Het was een beetje op en neer vechten, maar ze zijn er niet uitgekomen."
Van den Brom heeft de hoop echter nog niet opgegeven. "Volgens mijn laatste informatie wordt er over en weer gesproken. Ik hoop dat ik morgen weer op het trainingsveld sta. Het was zo lekker op het veld, we zijn zondag begonnen."
Faillissementsaanvraag dichterbij
Met het geld van miljonair Franke wilde Vitesse de begroting toch sluitend maken en daarmee de licentie terugwinnen. Hoe de club dat nu van plan is te doen, is onduidelijk.
Het geld van Franke was ook nodig om op korte termijn de rekeningen van de club te voldoen. Directeur Edwin Reijntjes zei vorige week dat dit mogelijk deze week al niet meer lukt. Daardoor dreigt een faillissementsaanvraag.
Meer uit Voetbal
SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
2 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
5 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
10 uur geleden