Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van den Broek geniet van dag in het groen in Tour

Van den Broek geniet van dag in het groen in Tour

BOLOGNA (ANP) - Frank van den Broek genoot van zijn dag in de groene trui in de Tour de France. Tussen Cesenatico en Bologna waren er veel aanmoedigingen van toeschouwers en complimenten van collega's voor zijn optreden van zaterdag in de openingsrit. Daarin was de renner van dsm-firmenich PostNL als tweede geëindigd achter zijn Franse ploeggenoot Romain Bardet.

"Het duurde even voordat ik in slaap viel gisteren", vertelde de 23-jarige Voorhouter bij de NOS nadat hij op ruim elf minuten van ritwinnaar Kévin Vauquelin uit Frankrijk was gefinisht. De groene trui, alsmede de leiding in het jongerenklassement, was hij daarmee kwijt. "Ik had niet veel energie meer over vandaag. Het was zwaar. Toen we hier aan de plaatselijke ronden begonnen, kon ik niet meer bijblijven. Mijn benen zeiden nee", keek hij terug op de finale met twee keer de klim naar de basiliek van San Luca.

Hoe zwaar het ook was, Van den Broek had wel genoten. "En de rit verliep aanvankelijk ook goed voor ons. De kopgroep was geen gevaar voor Bardet. We controleerden en later namen de klassementsploegen het over. Leuk waren de vele aanmoedigingen die ik kreeg. Apart, het geeft je motivatie. Het was gewoon een topweekend, een droom."

Meer uit Sport

Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

4 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

4 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

7 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

8 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

10 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden