Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van den Berg en Welten langer bij wielerteam dsm-firmenich PostNL

Van den Berg en Welten langer bij wielerteam dsm-firmenich PostNL

DEVENTER (ANP) - Wielerploeg dsm-firmenich PostNL heeft de contracten van Julius van den Berg en Bram Welten verlengd. Beide renners reden dit jaar voor het eerst bij het Nederlandse team en doen dat ook de komende twee jaar.

Van den Berg (27) nam dit jaar onder meer deel aan de Giro d'Italia en de Vuelta. De Noord-Hollander is prof sinds 2018. Met name aan de ritoverwinning in de Vuelta van zijn Tsjechische ploeggenoot Pavel Bittner bewaart hij goede herinneringen. "Wat het nog specialer maakte was dat het een echte teamoverwinning was. We deden het allemaal samen, iedereen vervulde zijn rol perfect", vertelt de uit Purmerend afkomstige coureur op de website van het team.

Tilburger Welten, eveneens 27, ontwikkelde zich bij zijn nieuwe ploeg tot een renner die het voorbereidende werk doet in de massasprint, de zogenoemde lead-out. Hij reed dit jaar zowel de Giro als de Tour de France. "Ik voel me echt gesteund in de ploeg, zowel in momenten die goed gaan, als ook in momenten die misschien niet gaan zoals gepland", wordt hij geciteerd. "In de Ronde van Turkije (vijf ritzeges voor de ploeg) hadden we een duidelijk plan en hebben we het de hele week met elkaar geflikt. Ik hoop dat we dit volgend jaar nog vaker samen kunnen meemaken."

Meer uit Sport

EK judo in 2027 na 22 jaar weer in Nederland

NIEUWEGEIN (ANP) - De Europese kampioenschappen judo zijn in 2027 voor het eerst in 22 jaar weer in Nederland. Van 15 tot en met 18 april strijden de judoka's in Omnisport in Apeldoorn om de Europese titels. Judo Bond Nederland rekent op een sterk deelnemersveld, omdat het toernooi meetelt voor kwalificatie voor de Olympische Spelen van 2028.

14 uur geleden
Van der Poel laat concurrentie kansloos in Koksijde

KOKSIJDE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft ook zijn derde wedstrijd in de wereldbeker veldrijden gewonnen. De 30-jarige wereldkampioen van Alpecin-Deceuninck was een dag na zijn zege in Antwerpen ook oppermachtig in Koksijde. Hij won voor de Belgen Laurens Sweeck en Niels Vandeputte.

14 uur geleden
'Verstappen blijft nog lang bij Red Bull racen in de Formule 1'

AMSTERDAM (ANP) - Max Verstappen (28) zal volgens Oliver Mintzlaff nog lang bij Red Bull blijven. Dat heeft de Duitse manager van het Oostenrijkse Formule 1-team zondag gezegd in een interview met De Telegraaf. "Het belangrijkste voor een sporter is dat hij ziet dat iedereen in het team alles voor hem geeft. En ik denk dat Max onder de indruk is van hoe de resultaten en de sfeer in het team zich dit jaar hebben ontwikkeld", zei de directeur bedrijfsprojecten en nieuwe investeringen van Red Bull.

15 uur geleden
Brand overtuigend de beste in wereldbekercross Koksijde

KOKSIJDE (ANP) - Lucinda Brand heeft na de wereldbekerwedstrijd van zaterdag in Antwerpen ook de wereldbekercross in Koksijde gewonnen. De leidster in het klassement kwam in de Duinencross na vijf ronden solo over de streep. Shirin van Anrooij werd op 36 seconden tweede. Ceylin del Carmen Alvarado eindigde na een minuut op de derde plaats.

16 uur geleden
Ajax speelt gelijk in uitduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Het duel tussen NEC en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in het Gofferstadion in Nijmegen (2-2).

1 dag geleden
Van der Poel overtuigt in veldrit Antwerpen bij rentree Van Aert

ANTWERPEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn eerste duel met Wout van Aert dit veldritseizoen overtuigend gewonnen. De 30-jarige Nederlander reed in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen al vroeg weg bij de rest en finishte met een riante voorsprong. Van Aert had in zijn eerste cross van het seizoen tijd nodig om op gang te komen, kreeg vervolgens een lekke band en eindigde als zevende.

1 dag geleden
Brand wint ook wereldbeker veldrijden in Antwerpen

ANTWERPEN (ANP) - Lucinda Brand heeft in Antwerpen een wereldbekerwedstrijd in het veldrijden gewonnen. De 36-jarige Dordtse van Baloise Glowi Lions bleef haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado twee seconden voor. De derde plaats was ook voor een Nederlandse, Aniek van Alphen. Zij kwam zestien seconden na Brand over de finish.

1 dag geleden