Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van den Berg en Welten langer bij wielerteam dsm-firmenich PostNL

Van den Berg en Welten langer bij wielerteam dsm-firmenich PostNL

DEVENTER (ANP) - Wielerploeg dsm-firmenich PostNL heeft de contracten van Julius van den Berg en Bram Welten verlengd. Beide renners reden dit jaar voor het eerst bij het Nederlandse team en doen dat ook de komende twee jaar.

Van den Berg (27) nam dit jaar onder meer deel aan de Giro d'Italia en de Vuelta. De Noord-Hollander is prof sinds 2018. Met name aan de ritoverwinning in de Vuelta van zijn Tsjechische ploeggenoot Pavel Bittner bewaart hij goede herinneringen. "Wat het nog specialer maakte was dat het een echte teamoverwinning was. We deden het allemaal samen, iedereen vervulde zijn rol perfect", vertelt de uit Purmerend afkomstige coureur op de website van het team.

Tilburger Welten, eveneens 27, ontwikkelde zich bij zijn nieuwe ploeg tot een renner die het voorbereidende werk doet in de massasprint, de zogenoemde lead-out. Hij reed dit jaar zowel de Giro als de Tour de France. "Ik voel me echt gesteund in de ploeg, zowel in momenten die goed gaan, als ook in momenten die misschien niet gaan zoals gepland", wordt hij geciteerd. "In de Ronde van Turkije (vijf ritzeges voor de ploeg) hadden we een duidelijk plan en hebben we het de hele week met elkaar geflikt. Ik hoop dat we dit volgend jaar nog vaker samen kunnen meemaken."

Meer uit Sport

Teambaas: Cadillac heeft bewezen dat het Formule 1 aankan

SHANGHAI (ANP) - Cadillac heeft bewezen dat het de Formule 1 aankan. Dat zegt teambaas Graeme Lowdon in een vooruitblik op de Grote Prijs van China komend weekend. "Het was heel bijzonder om het Formule 1-team van Cadillac geschiedenis te zien schrijven door onze eerste race uit te rijden."

9 uur geleden
Paralympisch Comité Oekraïne klaagt over 'negatieve uitingen'

MILAAN (ANP) - Het Paralympisch Comité van Oekraïne stelt dat zijn atleten en coaches vanaf het begin van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina "systematisch onder druk zijn gezet" door vertegenwoordigers van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC).

11 uur geleden
Vingegaard grijpt de macht in Parijs-Nice, Van Dijke derde

UCHON (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de macht gegrepen in Parijs-Nice. In een chaotische etappe in regenachtige omstandigheden kwam de tweevoudig Tourwinnaar alleen boven op een klim van eerste categorie. De Nederlander Tim van Dijke werd derde op 45 seconden van de winnaar, vier seconden achter zijn ploeggenoot Daniel Martínez. Mick van Dijke, de tweelingbroer van Tim, werd vierde. Vingegaard neemt de leiding in het algemeen klassement over.

12 uur geleden
Klassementsleider Ayuso valt en verlaat Parijs-Nice

UCHON (ANP) - Juan Ayuso is hard gevallen in de vierde etappe van Parijs-Nice. De Spaanse wielrenner was de leider in het algemeen klassement en heeft de rittenkoers verlaten.

13 uur geleden
Verstappen hoopt in Shanghai meer voorin mee te strijden

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hoopt komend weekend in de Formule 1-race van Shanghai nadrukkelijker voorin mee te doen. "Het was fijn om weer te racen en het was veelbelovend om te zien dat we een goede comeback maakten. Maar er is nog veel te doen en er zijn veel lessen die we uit de eerste race kunnen trekken. We hopen deze week meer mee te doen in de strijd", liet de viervoudig wereldkampioen weten via zijn team Red Bull.

18 uur geleden
Basketballer Adebayo noteert op een na hoogste score ooit in NBA

MIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Bam Adebayo heeft dinsdag het op een na hoogste puntenaantal in een duel genoteerd. De 28-jarige speler van Miami Heat maakte 83 punten in het gewonnen thuisduel met Washington Wizards (150-129). Daarmee overtrof de Amerikaan de 81 punten van Kobe Bryant in een duel in 2006, maar bleef hij ver verwijderd van de score van 100 punten van Wilt Chamberlain uit 1962.

19 uur geleden
Jones wil bondscoach blijven en talentvolle honkballers helpen

MIAMI (ANP) - Andruw Jones wil ondanks een mislukte World Baseball Classic verder als bondscoach van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Er komen zoveel talenten aan. Ik wil ze helpen", zei hij in het stadion van Miami Marlins, waar het uitgeschakelde Oranje ook het laatste groepsduel met Israël verloor: 6-2.

1 dag geleden