Van de Zandschulp verwacht in München te spelen na rugblessure
MÜNCHEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp denkt op tijd fit te zijn voor het graveltoernooi van München van volgende week. De nummer 86 van de wereld gaf afgelopen weekend geblesseerd op in de kwalificaties van het masterstoernooi van Monte Carlo.
Volgens zijn management ging het om een rugblessure. "Maar de verwachting is dat hij gewoon in München kan spelen".
Van de Zandschulp haalde de afgelopen twee jaar de finale op het toernooi in het zuiden van Duitsland. In 2022 gaf hij op tegen de Deen Holger Rune met ademhalingsproblemen en vorig jaar miste hij tegen Rune meerdere matchpoints in de eindstrijd. Het zijn de enige twee ATP-finales uit zijn loopbaan.
De 28-jarige Van de Zandschulp loopt na het toernooi van München de kans uit de top 100 te vallen. Daarmee komt deelname aan Roland Garros en Wimbledon in gevaar.
Meer uit Sport
KOKSIJDE (ANP) - Wielrenner Dylan Groenewegen heeft de Bredene Koksijde Classic gewonnen. In een uitgedunde groep was de renner van Unibet Rose Rockets sneller in de sprint dan de Duitser Pascal Ackermann en Pavel Bittner uit Tsjechië.
13 minuten geledenSHENZHEN (ANP/AFP) - De Australische zwemmer Cameron McEvoy heeft het zeventien jaar oude wereldrecord op de 50 meter vrije slag verbeterd. De Australiër was in een wedstrijd in het Chinese Shenzhen met 20,88 seconden 0,03 seconde sneller dan het oude record, dat de Braziliaan Cesar Cielo in het tijdperk van de snelle zwempakken in 2009 had neergezet.
15 minuten geledenHINWIL (ANP) - Jonathan Wheatley vertrekt na elf maanden als teambaas van de Formule 1-renstal Audi. De 58-jarige Brit vertrekt om persoonlijke redenen per direct, meldt het team. Mattia Binotto, projectmanager van Audi F1, neemt de taken van de teambaas voorlopig waar.
47 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het golftoernooi KLM Open keert in 2027 terug naar de Kennemer Golf & Country Club in Zandvoort. Dat meldt de organisatie in een persbericht. Dit jaar is het evenement van 4 tot en met 7 juni nog op The International bij Amsterdam, opnieuw met oud-voetballer Ruud Gullit als toernooidirecteur.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun doorgedrongen tot de halve finales van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko-Pomorska Arena met gemak haar serie in een tijd van 51,48. De halve finales zijn vrijdagavond.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Matthew Brennan kan zaterdag niet meedoen aan Milaan-Sanremo, het eerste wielermonument van het jaar. De 20-jarige Britse wielrenner is ziek en wordt vervangen door Victor Campenaerts, meldt zijn ploeg Visma-Lease a Bike.
7 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Luka Doncic heeft in de NBA de Los Angeles Lakers langs Miami Heat geleid. De 27-jarige Sloveen maakte in de door zijn team met 134-126 gewonnen wedstrijd liefst 60 punten. Voor de LA Lakers was het de achtste overwinning op rij.
8 uur geleden