Van de Zandschulp verwacht in München te spelen na rugblessure
MÜNCHEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp denkt op tijd fit te zijn voor het graveltoernooi van München van volgende week. De nummer 86 van de wereld gaf afgelopen weekend geblesseerd op in de kwalificaties van het masterstoernooi van Monte Carlo.
Volgens zijn management ging het om een rugblessure. "Maar de verwachting is dat hij gewoon in München kan spelen".
Van de Zandschulp haalde de afgelopen twee jaar de finale op het toernooi in het zuiden van Duitsland. In 2022 gaf hij op tegen de Deen Holger Rune met ademhalingsproblemen en vorig jaar miste hij tegen Rune meerdere matchpoints in de eindstrijd. Het zijn de enige twee ATP-finales uit zijn loopbaan.
De 28-jarige Van de Zandschulp loopt na het toernooi van München de kans uit de top 100 te vallen. Daarmee komt deelname aan Roland Garros en Wimbledon in gevaar.
Meer uit Sport
LAGOS (ANP/RTR) - De Britse bokser Anthony Joshua is woensdagmiddag ontslagen uit het ziekenhuis in Nigeria. De olympisch kampioen van 2012 was daar opgenomen na een auto-ongeluk waarbij maandag twee van zijn boezemvrienden om het leven kwamen.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
1 dag geledenDIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars heeft zijn derde olympische ticket veroverd. De 23-jarige schaatser van Team Essent was op de laatste dag van het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de beste in 1.43,43. Hij was eerder op het OKT als derde geëindigd op de 500 meter en als tweede op de 1000 meter.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.
1 dag geleden