Van de Zandschulp verliest bij rentree van mondiale nummer 385
WINSTON-SALEM (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft op het ATP-toernooi van Winston-Salem verloren van Omni Kumar, de nummer 385 van de wereld. Het werd in de tweede ronde 6-3 7-5 voor de Amerikaanse lucky loser. De 27-jarige Van de Zandschulp, begonnen met een bye, maakte op het voorbereidingstoernooi voor de US Open zijn rentree na een enkelblessure.
Van de Zandschulp stond in de tweede set met 4-1 voor. Na anderhalf uur zag hij Kumar zijn vierde wedstrijdpunt benutten.
Voor de Nederlander was het zijn eerste wedstrijd sinds Wimbledon. De mondiale nummer 55 raakte kort na het grastoernooi tijdens een fysieke training geblesseerd aan zijn enkel en miste de afgelopen weken een handvol toernooien. Van de Zandschulp reist nu af naar New York, waar maandag de US Open begint.
Eerder op de dag wist Tallon Griekspoor wel de derde ronde te bereiken in Winston-Salem. Hij zag de Brit Jack Draper na een set opgeven: 7-6 (8).
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.
15 minuten geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
39 minuten geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
1 uur geledenBORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.
7 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
14 uur geledenLIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.
20 uur geleden