Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp uitgeschakeld in China na duel van bijna 4 uur

Van de Zandschulp uitgeschakeld in China na duel van bijna 4 uur

SHANGHAI (ANP) - Het is tennisser Botic van de Zandschulp na een marathonpartij niet gelukt de derde ronde te bereiken van het masterstoernooi van Shanghai. De nummer 67 van de wereld moest in drie lange sets zijn meerdere erkennen in de Argentijn Tomás Martín Etcheverry, de nummer 31 van de plaatsingslijst. Het werd 7-6 (5) 3-6 7-5.

De wedstrijd op een van de bijbanen van het complex in Shanghai duurde liefst drie uur en 43 minuten. Etcheverry maakte het af op zijn vijfde wedstrijdpunt, op de service van de Nederlander. Bij 5-3 in de derde set had de Argentijn op eigen service vier matchpoints onbenut gelaten. In de spannende slotfase waren de rally's lang en namen beiden weinig risico. Etcheverry won uiteindelijk één punt meer: 129 om 128. De gedesillusioneerde Veenendaler besloot het duel met een bal in het net, waarna de Zuid-Amerikaan het uitschreeuwde van vreugde.

Voor Van de Zandschulp, die in actie kwam op zijn 29e verjaardag, was het het tweede toernooi van zijn trip naar Azië. Vorige week kwam hij in Tokio, als qualifier, niet door de openingsronde. Van de Zandschulp gaat zich nu voorbereiden op het Europese indoorseizoen. Half oktober komt hij in actie in Antwerpen.

Tallon Griekspoor doet nog mee in Shanghai. De beste tennisser van Nederland speelt in de tweede ronde tegen de Australiër Jordan Thompson.

Meer uit Sport

Tennisster Gauff naar finale van graveltoernooi in Rome

ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.

8 uur geleden
Sinner verbreekt met overwinning op Roeblev record Djokovic

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.

10 uur geleden
Tennisser Darderi na nachtpartij naar halve finale in Rome

ROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.

16 uur geleden
Spanjaard Arrieta wint vijfde rit Giro, Eulálio pakt roze trui

POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.

1 dag geleden
Eerste openlijk homoseksuele basketballer in NBA overleden

NEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.

1 dag geleden
Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

2 dagen geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

2 dagen geleden