Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp treft nummer 4 van de wereld in Miami

Van de Zandschulp treft nummer 4 van de wereld in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp gaat het in de derde ronde van het masterstoernooi in Miami opnemen tegen de als derde geplaatste Casper Ruud. De 24-jarige Noor, nummer 4 van de wereld, versloeg Ilja Ivasjka uit Belarus in twee sets: 6-2 6-3. Van de Zandschulp rekende vrijdag af met de Australiër Alexei Popyrin: 4-6 7-6 (4) 6-2.

Van de Zandschulp is als 26e geplaatst in Florida en had net als alle andere geplaatste spelers een 'bye' in de openingsronde. De nummer 32 van de wereldranglijst heeft een positieve balans tegen Ruud. Van de Zandschulp won twee van de drie voorgaande ontmoetingen met de Noor, in 2021 op de US Open en vorig jaar in München. Op het masterstoernooi van Rome was Ruud vorig jaar te sterk.

De Noor is vooralsnog bezig aan een matig seizoen. Hij wist nog op geen enkel toernooi twee partijen achter elkaar te winnen. In Indian Wells bleef Ruud steken in de derde ronde.

Meer uit Sport

Verstappen verrast met tweede plek in F1-kampioenschap

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is verrast dat hij ondanks de moeizame start van het seizoen tweede staat in het wereldkampioenschap. "Dat is een grote verrassing, maar we nemen het zoals het is", zei de Red Bull-coureur tijdens de persdag van de Grote Prijs van São Paulo. De Nederlander won drie van de laatste vier races.

5 uur geleden
Tennisser Alcaraz zonder te spelen naar kwartfinale in Parijs

PARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.

13 uur geleden
Alle 18.000 startbewijzen Marathon Rotterdam vergeven

ROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.

14 uur geleden
Voormalig wereldkampioen Formule 1 Alan Jones overleden

SYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.

19 uur geleden
Djokovic op mastertoernooi van Parijs ten onder tegen Hijikata

PARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.

1 dag geleden
Zverev verliest in Parijs als nummer 1 van Musetti

PARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.

1 dag geleden
Paul stopt met boksen als hij volgend gevecht verliest

LONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.

1 dag geleden