Van de Zandschulp ontbreekt in Dubai vanwege positieve coronatest
DOHA (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft positief getest op het coronavirus. De Nederlandse nummer 50 van de wereld moest zich daarom maandag terugtrekken voor het ATP-toernooi van deze week in Dubai. Van de Zandschulp zou het in de eerste ronde opnemen tegen de Zuid-Afrikaan Lloyd Harris.
"Helaas kan ik deze week niet deelnemen in Dubai vanwege een positieve test op Covid-19. Ik volg op dit moment de richtlijnen die in Qatar gelden en blijf in isolatie tot ik negatief test", aldus Van de Zandschulp op Twitter. "Ik heb helemaal geen symptomen en het gaat goed met me. Blijf veilig allemaal!"
De 26-jarige Gelderlander deed afgelopen week mee aan het toernooi van Doha, waar hij in de tweede ronde bleef steken. Dat was de week daarvoor ook zijn eindstation op het ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam. Van de Zandschulp haalde in Qatar in het dubbelspel de halve finales.
Eerder trok de Canadees Félix Auger-Aliassime, de nummer 9 van de wereld, zich vanwege rugklachten al terug voor het hardcourttoernooi in Dubai.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.
3 uur geledenSIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.
6 uur geledenVAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.
10 uur geledenCAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.
14 uur geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.
14 uur geleden