Van de Zandschulp niet naar halve finale tennistoernooi Marrakesh
MARRAKESH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is uitgeschakeld in de kwartfinales van het ATP-toernooi van Marrakesh. De als zesde geplaatste Nederlander verloor op het graveltoernooi in Marokko in drie sets van de Slowaak Alex Molcan: 4-6 6-3 6-4.
Van de Zandschulp begon goed tegen Molcan, tegen wie hij één keer eerder had gespeeld en toen ook verloor. Hij won de eerste set met 6-4. In de tweede en derde set raakte de Nederlandse nummer 43 van de wereld een keer de eigen opslagbeurt kwijt. Dat was voldoende voor de zege voor Molcan.
Voor de 26-jarige Van de Zandschulp was het de tweede kwartfinaleplaats van het seizoen. Begin januari reikte hij tot de kwartfinales van het ATP-toernooi van Melbourne.
Van de Zandschulp kan zich gaan opmaken voor het graveltoernooi van Monte Carlo. Daar neemt hij het in de eerste ronde op tegen de Amerikaan Sebastian Korda. Ook Tallon Griekspoor komt in Monaco in actie. Hij neemt het op tegen de Spanjaard Albert Ramos-Vinolas.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Danny Noppert is na een meeslepende wedstrijd uitgeschakeld op het WK darts in Londen. De 34-jarige Fries ging in de tweede ronde ondanks een sterke comeback met 3-2 onderuit tegen de Britse WK-debutant Justin Hood. In de allesbeslissende vijfde set was het maximale aantal van 11 legs nodig om de wedstrijd te beslissen (6-5).
45 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jermaine Wattimena heeft zich geplaatst voor de derde ronde op het WK darts. De 37-jarige darter uit Westervoort won een enerverend duel met de Brit Scott Williams (3-2).
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Drievoudig paralympisch kampioen Jetze Plat (34) heeft besloten te stoppen met triatlon. Hij gaat zich volledig richten op het wheelen (rolstoelracen).
8 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Basketballer Quinten Post heeft met 8 punten bijgedragen aan een overtuigende thuiszege van Golden State Warriors op Orlando Magic in de NBA: 120-97. De 25-jarige Nederlander begon aan het duel en gaf ook 4 assists. Vedette Stephen Curry was het best op schot met 26 punten.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Gian van Veen staat in de derde ronde van het WK darts in Londen. De 23-jarige Nederlander versloeg Alan Soutar in Alexandra Palace: 3-1.
1 dag geledenHOFSTADE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft met overmacht de Plage Cross Hofstade gewonnen. De Brabander reed vroeg in de wedstrijd weg van de concurrentie en kwam solo over de finish. Van der Poel won al voor de derde dag op rij. Hij was zaterdag de sterkste in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen en zondag de beste in de wereldbekerwedstrijd in Koksijde. Het was zijn vierde zege in evenzoveel wedstrijden deze winter.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Darter Wessel Nijman is er niet in geslaagd de derde ronde op het WK darts te bereiken en is uitgeschakeld. De Duitser Gabriel Clemens won in drie sets (3-0). De 25-jarige Nederlander begon goed en won de eerste leg, maar verloor de drie daaropvolgende legs en daarmee de set. De tweede en derde set gingen ook naar de Duitse nummer 47 van de wereldranglijst.
1 dag geleden