Van de Zandschulp niet naar halve finale tennistoernooi Marrakesh
MARRAKESH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is uitgeschakeld in de kwartfinales van het ATP-toernooi van Marrakesh. De als zesde geplaatste Nederlander verloor op het graveltoernooi in Marokko in drie sets van de Slowaak Alex Molcan: 4-6 6-3 6-4.
Van de Zandschulp begon goed tegen Molcan, tegen wie hij één keer eerder had gespeeld en toen ook verloor. Hij won de eerste set met 6-4. In de tweede en derde set raakte de Nederlandse nummer 43 van de wereld een keer de eigen opslagbeurt kwijt. Dat was voldoende voor de zege voor Molcan.
Voor de 26-jarige Van de Zandschulp was het de tweede kwartfinaleplaats van het seizoen. Begin januari reikte hij tot de kwartfinales van het ATP-toernooi van Melbourne.
Van de Zandschulp kan zich gaan opmaken voor het graveltoernooi van Monte Carlo. Daar neemt hij het in de eerste ronde op tegen de Amerikaan Sebastian Korda. Ook Tallon Griekspoor komt in Monaco in actie. Hij neemt het op tegen de Spanjaard Albert Ramos-Vinolas.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
8 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
10 uur geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
16 uur geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
2 dagen geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 dagen geleden