
Van de Zandschulp niet naar halve finale tennistoernooi Marrakesh
MARRAKESH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is uitgeschakeld in de kwartfinales van het ATP-toernooi van Marrakesh. De als zesde geplaatste Nederlander verloor op het graveltoernooi in Marokko in drie sets van de Slowaak Alex Molcan: 4-6 6-3 6-4.
Van de Zandschulp begon goed tegen Molcan, tegen wie hij één keer eerder had gespeeld en toen ook verloor. Hij won de eerste set met 6-4. In de tweede en derde set raakte de Nederlandse nummer 43 van de wereld een keer de eigen opslagbeurt kwijt. Dat was voldoende voor de zege voor Molcan.
Voor de 26-jarige Van de Zandschulp was het de tweede kwartfinaleplaats van het seizoen. Begin januari reikte hij tot de kwartfinales van het ATP-toernooi van Melbourne.
Van de Zandschulp kan zich gaan opmaken voor het graveltoernooi van Monte Carlo. Daar neemt hij het in de eerste ronde op tegen de Amerikaan Sebastian Korda. Ook Tallon Griekspoor komt in Monaco in actie. Hij neemt het op tegen de Spanjaard Albert Ramos-Vinolas.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - Niet alleen Max Verstappen was kritisch op het veelvuldig zwaaien met de rode vlaggen tijdens de Grote Prijs van Australië, ook andere coureurs uitten na afloop van de chaotische race in Melbourne hun ongenoegen over de beslissingen van de wedstrijdleiding. "Het voelt alsof ze met die rode vlaggen alleen maar een show willen opvoeren", zei de Brit Lando Norris van McLaren, die als zesde finishte.
22 minuten geledenOUDENAARDE (ANP) - De Poolse wielrenner Filip Maciejuk is zondag door de jury uit de Ronde van Vlaanderen gezet. De renner van Bahrain-Victorious veroorzaakte door een onhandige manoeuvre een massale valpartij. Enkele van de betrokken renners moesten daarna opgeven, onder hen de Brit Ben Turner en de Belg Tim Wellens.
48 minuten geledenOUDENAARDE (ANP) - Danny van Poppel heeft de Ronde van Vlaanderen moeten verlaten. De Nederlandse wielrenner van Bora-hansgrohe was een van de slachtoffers van een valpartij na zo'n 60 kilometer. Van Poppel werd voor onderzoek afgevoerd naar het ziekenhuis. Daar bleek de schade mee te vallen, zo meldde zijn ploeg. Het gaat om een kneuzing van de knie. "Er zijn verder geen verwondingen", aldus Bora.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Het Formule 1-team Haas heeft protest ingediend bij de internationale autosportbond FIA tegen de uitslag van de Grote Prijs van Australië. Het Amerikaanse team wil dat Nico Hülkenberg de vierde plaats terugkrijgt.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Lewis Hamilton voelt zich naar eigen zeggen nog altijd niet "comfortabel" in zijn Formule 1-auto van Mercedes en was om die reden verrast met zijn tweede plaats in de Grote Prijs van Australië.
2 uur geledenITAJAÍ (ANP) - De boot Team Malizia van schipper Boris Hermann heeft de derde etappe van de Ocean Race, de zeilrace om de wereld, gewonnen. Aan boord is ook de Nederlandse zeilster Rosalin Kuiper, die tijdens de marathonetappe een hoofdwond opliep toen ze op ruwe zee uit haar slaapkooi viel.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Nyck de Vries keek beteuterd na de Grote Prijs van Australië. De Friese coureur, die bij AlphaTauri bezig is aan zijn debuutseizoen in de Formule 1, haalde de finish niet. Bij de tweede herstart, op drie ronden voor het einde, werd hij van de baan gereden en was zijn race voorbij. "Alles zat tegen", zei hij bij Viaplay.
3 uur geleden