Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp naar tweede ronde tennistoernooi München

Van de Zandschulp naar tweede ronde tennistoernooi München

MÜNCHEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft met de nodige moeite de tweede ronde van het ATP-toernooi van München bereikt. De Nederlandse nummer 89 van de wereldranglijst versloeg in drie sets de Russische qualifier Ivan Gachov: 6-4 2-6 6-3.

Van de Zandschulp, vorig jaar finalist in München, begon nog goed tegen de nummer 280 van de wereldranglijst. Op 5-4 in de eerste set kreeg hij setpoints op de service van de Rus en sloeg op het tweede toe. Hij verloor daarna echter meteen zijn opslagbeurt in de tweede set en nadat hij de service van Gachov had gewonnen, meteen nog een keer. De Rus hield daarna zijn opslag wel en brak Van de Zandschulp nog een keer om met 6-2 de tweede set te pakken.

Ook in de derde set leverde Van de Zandschulp meteen zijn opslag in. In de lange tweede game kreeg hij vier kansen om de stand weer gelijk te trekken, maar de Rus won zijn game alsnog. De Nederlander brak daarna terug. Op 3-3 werkte hij drie breakpoints weg om alsnog de game te pakken en hij won vervolgens ook de opslagbeurt van Gachov. Na 2 uur en 42 minuten benutte Van de Zandschulp zijn eerste matchpoint.

Van de Zandschulp maakte vorige week bekend dat hij de samenwerking met coach Johan Örtegren had beëindigd. Hij werkte pas sinds begin december samen met de Zweed.

In de tweede ronde neemt hij het op tegen de als vierde geplaatste Duitser Jan-Lennard Struff. Dat is de nummer 28 van de wereldranglijst.

Meer uit Sport

Wereldkampioen Márquez lijkt op weg naar rentree bij GP Mugello

SCARPERIA E SAN PIERO (ANP/BELGA) - Motorcoureur Marc Márquez lijkt komend weekend bij de Grote Prijs in het Italiaanse Mugello zijn rentree te kunnen maken. De 33-jarige regerend wereldkampioen brak drie weken geleden zijn voet bij een crash tijdens de sprintrace voor de Grote Prijs van Frankrijk. De verwachting was dat de GP van Italië voor hem te vroeg zou komen.

29 minuten geleden
Sinner strandt met fysiek ongemak in tweede ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Jannik Sinner is uitgeschakeld op Roland Garros, het enige grandslamtoernooi dat hij nog niet wist te winnen. In de tweede ronde verloor de Italiaanse nummer 1 van de wereld tegen alle verwachtingen in, in vijf sets van de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo: 6-3 6-2 5-7 1-6 1-6. Sinner leek op weg naar een snelle zege, maar kreeg in de derde set last van fysiek ongemak en kwam dit niet meer te boven.

1 uur geleden
De Jong speelt vrijdag derde partij op baan 14 op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong speelt vrijdag op Roland Garros de derde partij op baan 14 tegen de Rus Karen Chatsjanov. Dat blijkt uit de donderdag vrijgegeven baanindeling. Het is voor het eerst in zijn carrière dat de Nederlander in de derde ronde van een grandslamtoernooi staat.

3 uur geleden
Deense wielrenner Valgren wint zeventiende rit in Giro d'Italia

ANDALO (ANP) - Michael Valgren heeft de zeventiende etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 34-jarige Deen was de snelste van een kopgroep van zes renners en kwam solo over de finish van een heuvelachtige rit over 202 kilometer van Cassano d'Adda naar Andalo.

23 uur geleden
Tennisster Swiatek eenvoudig naar derde ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Iga Swiatek heeft in de jacht op haar vijfde Roland Garros-titel zonder al te veel moeite de derde ronde bereikt. Op het gravel in de Franse hoofdstad was de Poolse nummer 3 van de wereld in twee sets te sterk voor de Tsjechische Sara Bejlek: 6-2 6-3. In de volgende ronde treft Swiatek haar landgenote Magda Linette.

1 dag geleden
Atlete Visser voor tiende keer naar FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Atlete Nadine Visser staat volgende maand voor haar tiende optreden bij de FBK Games. De organisatie van de belangrijkste internationale atletiekwedstrijd van Nederland maakte haar deelname woensdag bekend. De 31-jarige hordeloopster hoopt er net als vorig jaar met de winst vandoor te gaan op 21 juni in Hengelo.

1 dag geleden
De Jong in Parijs voor eerste keer naar derde ronde grand slam

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft op Roland Garros voor de eerste keer in zijn carrière de derde ronde van een grandslamtoernooi bereikt. De 25-jarige Nederlander was in het warme Parijs veel te sterk voor de Italiaanse qualifier Federico Cinà: 6-3 6-1 6-3. De Jong had zich eigenlijk niet gekwalificeerd voor het hoofdtoernooi, maar werd als 'lucky loser' alsnog toegelaten vanwege een blessuregeval.

1 dag geleden