Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp naar tweede ronde masterstoernooi Shanghai

Van de Zandschulp naar tweede ronde masterstoernooi Shanghai

SHANGHAI (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft zich verzekerd van een plek in de tweede ronde van het masterstoernooi van Shanghai. De nummer 67 van de wereld versloeg de Spanjaard Pablo Carreño Busta met 7-6 (5) 6-2. Carreño Busta, net terug na veel blessureleed, is de mondiale nummer 201. Hij stond ooit tiende op de wereldranglijst.

In de eerste set werkte Van de Zandschulp bij 5-4 een setpunt weg. In de tiebreak benutte hij zelf zijn eerste setpoint. De Nederlander liep daarna uit naar een 3-0-voorsprong en gaf die marge niet meer prijs. Na een uur en 41 minuten benutte hij zijn tweede wedstrijdpunt met een sterke forehand op de lijn.

In de volgende ronde neemt Van de Zandschulp het op tegen de Argentijn Tomás Martín Etcheverry, die als 31e geplaatst is in China.

Komende tegenstander

Van de Zandschulp doet voor de tweede keer mee in Shanghai. Vorig jaar haalde hij er de derde ronde. Hij verraste toen in de tweede ronde de Amerikaan Tommy Paul.

Tallon Griekspoor komt ook in actie in Shanghai. Hij neemt het in de openingsronde op tegen de Argentijn Facundo Díaz Acosta.

Meer uit Sport

Giri routinier in jongste deelnemersveld ooit op Tata Steel Chess

WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Anish Giri is in januari 2026 de oudste deelnemer aan het internationale schaaktoernooi van Wijk aan Zee. De 31-jarige schaker strijdt in de 88e editie tegen het jongste deelnemersveld ooit op het Tata Steel Chess Tournament.

5 uur geleden
Alle Formule 1-teams in 2024 binnen de kosten gebleven

PARIJS (ANP) - Alle Formule 1-teams hebben zich in 2024 gehouden aan de budgetlimiet. De internationale autosportfederatie FIA heeft in een zeven maanden durend onderzoek naar de naleving van de financiële regels geen kostenoverschrijdingen ontdekt. De bond meldt in een rapportage dat alle tien teams en vijf motorfabrikanten volledig hebben meegewerkt en de vereiste informatie hebben verstrekt.

5 uur geleden
Bouw olympische ijshockeyhal laatste zorg Spelen Milan-Cortina

MILAAN (ANP/AFP) - Met nog exact honderd dagen te gaan ligt de organisatie van de Winterspelen van Milaan-Cortina op schema, maar er zijn nog wel zorgen over de accommodatie voor het ijshockey. De bouw van het stadion voor deze sport in Milaan heeft vertraging opgelopen. Het zal niet als gepland begin december klaar zijn. "Het is een belangrijk aandachtspunt", zegt directeur van de Spelen Christophe Dubi. "Het staat bovenaan onze prioriteitenlijst."

6 uur geleden
Griekspoor strandt in eerste ronde masterstoernooi Parijs

PARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is uitgeschakeld in de eerste ronde van het masterstoernooi in Parijs. De 29-jarige Nederlander verloor in twee sets van de Canadees Gabriel Diallo: 3-6 4-6.

8 uur geleden
LA Dodgers leiden 2-1 in World Series na marathonwedstrijd

LOS ANGELES (ANP/RTR) - De honkballers van de Los Angeles Dodgers hebben maandag een 2-1 voorsprong genomen op de Toronto Blue Jays in de World Series, de finale van de Amerikaanse honkbalcompetitie over maximaal zeven wedstrijden. De titelverdedigers uit Los Angeles beslisten de spectaculaire derde wedstrijd met een homerun in de achttiende inning na ruim zes uur spelen in hun voordeel (6-5). Een honkbalwedstrijd duurt normaal negen innings.

10 uur geleden
Zwitserse Moto3-rijder Dettwiler vecht voor zijn leven na crash

SEPANG (ANP) - De Zwitserse Moto3-coureur Noah Dettwiler vecht in een ziekenhuis in Kuala Lumpur voor zijn leven na een zware crash zondag in de Grote Prijs van Maleisië. Artsen hebben de afgelopen uren verschillende operaties uitgevoerd en gezegd dat de 20-jarige coureur nog in kritieke toestand verkeert.

1 dag geleden
Red Bull stelt besluit over tweede rijder uit tot einde seizoen

MEXICO-STAD (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull neemt pas aan het einde van het seizoen een besluit over wie in 2026 de tweede rijder is naast Max Verstappen. Topadviseur Helmut Marko en teambaas Laurent Mekies zeiden na de Grote Prijs van Mexico dat het team geen haast heeft en rond de laatste race in Abu Dhabi de definitieve keuze maakt. "We hebben het besluit uitgesteld, omdat we ons volledig willen richten op het kampioenschap", zei Marko tegen platform motorsport.com.

1 dag geleden