Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp naar tweede ronde masterstoernooi Shanghai

Van de Zandschulp naar tweede ronde masterstoernooi Shanghai

SHANGHAI (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft zich verzekerd van een plek in de tweede ronde van het masterstoernooi van Shanghai. De nummer 67 van de wereld versloeg de Spanjaard Pablo Carreño Busta met 7-6 (5) 6-2. Carreño Busta, net terug na veel blessureleed, is de mondiale nummer 201. Hij stond ooit tiende op de wereldranglijst.

In de eerste set werkte Van de Zandschulp bij 5-4 een setpunt weg. In de tiebreak benutte hij zelf zijn eerste setpoint. De Nederlander liep daarna uit naar een 3-0-voorsprong en gaf die marge niet meer prijs. Na een uur en 41 minuten benutte hij zijn tweede wedstrijdpunt met een sterke forehand op de lijn.

In de volgende ronde neemt Van de Zandschulp het op tegen de Argentijn Tomás Martín Etcheverry, die als 31e geplaatst is in China.

Komende tegenstander

Van de Zandschulp doet voor de tweede keer mee in Shanghai. Vorig jaar haalde hij er de derde ronde. Hij verraste toen in de tweede ronde de Amerikaan Tommy Paul.

Tallon Griekspoor komt ook in actie in Shanghai. Hij neemt het in de openingsronde op tegen de Argentijn Facundo Díaz Acosta.

Meer uit Sport

Tennisser Etcheverry verovert in Rio de Janeiro eerste ATP-titel

RIO DE JANEIRO (ANP) - Tomás Martín Etcheverry heeft op het tennistoernooi van Rio de Janeiro zijn eerste ATP-titel veroverd. De 26-jarige Argentijn versloeg in de finale de Chileen Alejandro Tabilo met 3-6 7-6 (3) 6-4.

5 uur geleden
Olympische vlam uit, Milaan geeft Spelen over aan Franse Alpen

VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.

15 uur geleden
Koning en koningin zijn trots op Olympische prestaties

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.

16 uur geleden
Velzeboer en Bergsma dragen vlag bij slotceremonie amfitheater in

VERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.

17 uur geleden
Sluitingsceremonie Winterspelen in Verona van start

VERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.

17 uur geleden
Springruiter Greve boekt derde wereldbekerzege van het seizoen

GÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.

18 uur geleden
VS verslaan Canada in olympische ijshockeyfinale in extra tijd

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.

21 uur geleden