Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp machteloos tegen 'beste speler ter wereld'

Van de Zandschulp machteloos tegen 'beste speler ter wereld'

ROTTERDAM (ANP) - Botic van de Zandschulp ondervond woensdagavond dat er weinig in te brengen was tegen Jannik Sinner, de beste tennisser van dit moment. De nummer 66 van de wereld wist de Australian Open-kampioen niet in verlegenheid te brengen.

"Ik had liever tegen een van de andere dertig spelers hier gespeeld", zei Van de Zandschulp tijdens de persconferentie, met gevoel voor understatement. "Ik had heel goed moeten spelen en hij een off-day moeten hebben. Maar hij zat er meteen lekker in. En ik had wat beter moeten serveren."

Het werd 6-3 6-3. Typerend was dat Van de Zandschulp in de tweede set er bij 5-2 met veel moeite nog 5-3 van wist te maken, maar dat de Italiaan het vervolgens afmaakte met een snelle lovegame.

Sinner titelfavoriet

"Ik had mezelf voorgenomen om agressief te spelen. Maar ik werd een beetje opgejaagd door hem, ook omdat hij de ballen zo snel neemt. En elke korte bal die ik sloeg, daar zat hij bovenop en bij elke bal waarbij ik naar het net kwam wist hij een passing te slaan, in plaats van bijvoorbeeld een verdedigende slice. Dat kunnen alleen de besten."

Sinner geldt deze week als de favoriet voor de titel in Ahoy. "Op dit moment is hij de beste speler ter wereld", beweert Van de Zandschulp zelfs. "Ik denk zeker dat hij de nummer 1 van de wereld kan worden. Na de US Open heeft hij maar één wedstrijd verloren en hij is ongelooflijk consistent. Ja, volgende keer speel ik liever tegen iemand anders. Maar ja, daar heb je geen invloed op."

Haase

Van de Zandschulp is in Ahoy nog actief in het dubbelspel. Samen met Robin Haase staat hij in de kwartfinales.

Meer uit Sport

Vingegaard grijpt met derde ritzege roze trui in Giro d'Italia

PILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.

2 uur geleden
Bredewold bezorgt SD Worx-Protime derde zege in Ronde van Burgos

MEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.

2 uur geleden
Eerste titel voor Kroatische tennisster Marcinko

RABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.

3 uur geleden
Hockeysters Amsterdam en Den Bosch spelen gelijk in eerste finale

AMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.

4 uur geleden
Verstappen 'worstelt met auto' in kwalificatie sprintrace

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.

10 uur geleden
Titelhouder Oklahoma City neemt leiding in play-offs tegen Spurs

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.

10 uur geleden
Verstappen 7e in kwalificatie sprintrace Canada, Russell op pole

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.

19 uur geleden