Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp loopt achtste finales Indian Wells mis

Van de Zandschulp loopt achtste finales Indian Wells mis

INDIAN WELLS (ANP) - Botic van de Zandschulp is er niet in geslaagd de achtste finales te halen van het masterstoernooi van Indian Wells. De 26-jarige Nederlandse tennisser moest dinsdag zijn meerdere erkennen in de Serviër Miomir Kecmanovic: 7-6 (3) 7-5. De partij duurde 1 uur en 47 minuten.

Van de Zandschulp, de nummer 47 van de wereld, had in de tweede ronde nog voor een verrassing gezorgd. Hij versloeg daarin de Canadese nummer 9 van de wereld, Felix Auger-Aliassime.

Tegen Kecmanovic, de mondiale nummer 61, ging het in de eerste set gelijk op. Beide tennissers wonnen hun eigen opslagbeurten, waardoor een tiebreak de beslissing moest brengen. Kecmanovic leek met een vroege break in de tweede set op weg naar de zege, maar Van de Zandschulp kwam bij 4-4 langszij. Kecmanovic plaatste bij 5-5 de beslissende break en maakte het daarna op eigen opslag af.

In de achtste finales speelt de Serviër tegen Matteo Berrettini. De Italiaanse nummer 6 van de wereld versloeg in de derde ronde de Zuid-Afrikaan Lloyd Harris: 6-4 7-5. Het is de eerste keer dat de 25-jarige Berrettini in Indian Wells bij de laatste zestien spelers zit. Het is zijn vierde deelname.

Bij het vrouwentoernooi bereikte Simona Halep de kwartfinales door in de achtste finales te winnen van haar landgenote Sorana Cirstea (6-1 6-4). Halep treft nu de Kroatische Petra Martic.

Meer uit Sport

Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

5 minuten geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

45 minuten geleden
Goud voor judoka Gersjes bij grandslamtoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.

1 uur geleden
NOC*NSF wil spoedoverleg met VWS over subsidieregeling clubs

ARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.

3 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar grastoernooi van Rosmalen

DEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.

5 uur geleden
Atlete Felix wil in Amerikaanse estafetteploeg op Spelen 2028

LOS ANGELES (ANP/RTR) - De Amerikaanse atlete Allyson Felix wil met de gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter deelnemen aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. De 40-jarige zevenvoudig olympisch kampioene kondigde onlangs haar rentree aan.

7 uur geleden
Talpa sluit deal met NOS over WK Voetbal 2026

HILVERSUM (ANP) - Talpa Network heeft de rechten verworven om samenvattingen op televisie uit te zenden van alle 104 wedstrijden van het WK voetbal en om fragmenten te gebruiken in zijn programma's. Dat zijn het mediabedrijf en de NOS overeengekomen, maakten beide partijen donderdag bekend.

22 uur geleden