Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp kan Djokovic niet verrassen in Kazachstan

Van de Zandschulp kan Djokovic niet verrassen in Kazachstan

ASTANA (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft in de tweede ronde van het ATP-toernooi van Astana niet voor een verrassing kunnen zorgen tegen Novak Djokovic. De beste tennisser van Nederland verloor op het indoortoernooi in Kazachstan met 6-3 6-1 van de mondiale nummer 7.

Het was pas de eerste keer dat de 27-jarige Van de Zandschulp tegen de 21-voudig grandslamkampioen speelde. De nummer 34 van de wereld speelde al wel twee keer tegen Rafael Nadal. Dit jaar verloor hij zowel op Roland Garros als op Wimbledon van de Spanjaard, in het bezit van 22 grandslamtitels.

De 35-jarige Djokovic, die geen volledig seizoen draait, heeft sinds Roland Garros niet meer verloren. Hij won sindsdien Wimbledon en pakte vorige week zonder setverlies de titel in Tel Aviv. De voormalig nummer 1 van de wereld ontbrak de afgelopen maanden in de Verenigde Staten, omdat hij zich niet heeft gevaccineerd tegen het coronavirus.

Djokovic had tegen Van de Zandschulp aan een break in de zesde game genoeg om de eerste set binnen te halen. De Serviër kwam in de tweede set op een comfortabele 4-1-voorsprong, voordat Van de Zandschulp nog even tegenstribbelde. Nadat Djokovic echter een breakpoint had weggewerkt, haalde hij de partij binnen.

Meer uit Sport

Paralympiërs gehinderd in reis naar Milaan door oorlog Iran

MILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.

6 uur geleden
Petit en Kampschreur vlaggendragers voor Paralympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Claire Petit en Jeroen Kampschreur zijn op 6 maart de vlaggendragers voor Nederland tijdens de openingsceremonie in Verona van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.

7 uur geleden
Tennisser Griekspoor kan Dubai nog niet uit door oorlog Iran

DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zit nog altijd in Dubai nadat hij daar de finale van het ATP-toernooi had bereikt. Door de oorlog in Iran en de aanvallen van Iran op omliggende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gaan er geen vluchten vanaf het vliegveld van Dubai. "We krijgen er wel wat van mee", zegt zijn coach Marc Dijkhuizen tegen het ANP. Dijkhuizen zit samen met Griekspoor en diens broer Scott nog altijd in het spelershotel, op enkele kilometers afstand van het vliegveld.

23 uur geleden
Smits keert na gemist EK handbal terug in selectie Golden League

ARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.

1 dag geleden
Schulting en De Laat niet opgenomen in selectie WK shorttrack

UTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.

1 dag geleden
Start Formule 1-seizoen nog niet in gevaar door oorlog Iran

MELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.

1 dag geleden
Schaatser Botman als Nederlands kampioen naar WK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.

1 dag geleden