Van de Zandschulp in Miami mogelijk in tweede ronde tegen Fritz
MIAMI (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp speelt in de tweede ronde van het masterstoernooi van Miami mogelijk tegen Taylor Fritz. De Amerikaan, als elfde geplaatst, schreef zondag het masterstoernooi van Indian Wells op zijn naam. Om tegen Fritz aan te treden moet Van de Zandschulp, de mondiale nummer 42, in de openingsronde eerst een nader te bepalen qualifier zien te verslaan.
Tallon Griekspoor neemt het in de eerste ronde op tegen de Argentijn Francisco Cerundolo, de nummer 103 van de wereld. Bij winst wacht Griekspoor, die 57e staat op de wereldranglijst, een duel met de als zestiende geplaatste Amerikaan Reilly Opelka.
De Rus Daniil Medvedev is in Miami als eerste geplaatst, Alexander Zverev uit Duitsland is bij absentie van Rafael Nadal en Novak Djokovic de nummer 2 van de plaatsingslijst.
Het hoofdtoernooi begint voor de mannen op woensdag.
Meer uit Sport
SHARM-EL-SHEIKH (ANP) - De internationale turnbond World Gymnastics gaat Russen en Belarussen weer toelaten bij internationale wedstrijden. Dat is de uitkomst van een vergadering van het uitvoerend bestuursorgaan van de bond in het Egyptische Sharm-el-Sheikh.
2 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.
18 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.
19 uur geledenCORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.
20 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.
22 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.
23 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
1 dag geleden