Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp en Van Rijthoven op jacht naar derderondeplek

Van de Zandschulp en Van Rijthoven op jacht naar derderondeplek

NEW YORK (ANP) - Tennissers Botic van de Zandschulp en Tim van Rijthoven gaan zich woensdag proberen te plaatsen voor de derde ronde van de US Open. Ook Serena Williams komt weer in actie in New York.

Van de Zandschulp neemt het op baan 13 in de eerste partij van de dag (17.00 uur Nederlandse tijd) op tegen de Fransman Corentin Moutet, de nummer 112 van de wereld. De Nederlander staat negentig plekken hoger op de ranglijst.

Van Rijthoven treft met Casper Ruud een tegenstander van formaat. De Noor is als vijfde geplaatst. De wedstrijd wordt gespeeld op baan 17, waar Van Rijthoven en Ruud moeten wachten op twee duels uit het vrouwentoernooi.

Williams speelt net als op maandag de eerste avondpartij, die niet voor 01.00 uur begint. Ze neemt het op tegen de als tweede geplaatste Anett Kontaveit uit Estland. De 40-jarige Williams maakte voor het toernooi bekend dat ze toe is aan een nieuwe fase in haar leven. Hoogstwaarschijnlijk is de US Open haar laatste toernooi.

Meer uit Sport

Griekspoor uitgeschakeld in Rome door Belg Blockx

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.

20 minuten geleden
Van der Breggen grijpt macht in voorlaatste rit Vuelta Femenina

LES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.

3 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

4 uur geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

4 uur geleden
Goud voor judoka Gersjes bij grandslamtoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.

5 uur geleden
NOC*NSF wil spoedoverleg met VWS over subsidieregeling clubs

ARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.

7 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar grastoernooi van Rosmalen

DEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.

9 uur geleden