Van de Zandschulp en Griekspoor verliezen dubbelspel in Marrakech
MARRAKECH (ANP) - Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn er in Marrakech niet in geslaagd de halve eindstrijd van het dubbelspel te bereiken. De twee beste tennissers van Nederland, in het enkelspel, verloren in de kwartfinales met 7-6 (3) 4-6 10-8 van de Indiërs Sriram Balaji en Jeevan Nedunchezhiyan.
In de beslissende matchtiebreak, een tiebreak tot de 10 punten, benutten de Indiërs hun derde wedstrijdpunt. Ze hadden in de eerste ronde al de als eerste geplaatste Matwé Middelkoop, die een koppel vormde met Marcel Granollers uit Spanje, uitgeschakeld.
Eerder op de dag bereikte Griekspoor de kwartfinales van het enkelspel, terwijl Van de Zandschulp in de tweede ronde verloor. Vrijdag neemt Griekspoor het bij de laatste acht op tegen de Spanjaard Roberto Carballés Baena.
Meer uit Sport
TILBURG (ANP) - De Marathon Cup in Tilburg gaat zaterdag vanwege de winterse weersomstandigheden niet door. Dat meldt schaatsbond KNSB.
12 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Luke Littler heeft na zijn nieuwe wereldtitel darten "de grootste sponsorovereenkomst ooit" in die sport gesloten. Target Darts, waar de 18-jarige Littler onder contract staat, wilde de bedragen van de nieuwe, langjarige overeenkomst niet bevestigen, maar de Britse persorganisatie Press Association meldt dat met de deal een bedrag van zo'n 20 miljoen pond (23 miljoen euro) over een periode van tien jaar gemoeid is.
2 uur geledenCALPE (ANP) - Wielrenner Fabio Jakobsen staat voor "wéér een nieuw begin". Na een sportief "vreselijk" 2025 gaan zijn gedachten terug naar zijn bijna fatale valpartij in de Ronde van Polen in 2020. "Ik was toen zo dicht bij het einde en heb twee dagen voor mijn leven gevreesd. Alles wat me nu overkomt is minder slecht dan dat", zegt Jakobsen vanuit het trainingskamp van zijn ploeg Picnic PostNL in het Spaanse Calpe.
2 uur geledenBRISBANE (ANP) - Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de halve finales van het tennistoernooi van Brisbane. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg in Australië de Amerikaanse Madison Keys met 6-3 6-3.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting doet volgende maand bij de Olympische Spelen naast langebaanschaatsster ook als shorttrackster mee. Schaatsbond KNSB meldt dat de 28-jarige Friezin een aanwijsplek heeft gekregen voor de 1500 meter bij het shorttrack. Op de langebaan doet ze mee aan de 1000 meter.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Oud-honkballer Hamilton Richardson is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Sparta Rotterdam op de site van de club. Het is niet bekendgemaakt waaraan hij is gestorven. Richardson geldt als één van de beste honkballers aller tijden die ooit in de Nederlandse competitie heeft gespeeld.
1 dag geledenALMERE (ANP) - Oud-honkbalinternational Sidney de Jong is dinsdag op 46-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de honkbalbond bevestigd aan het ANP. Over de doodsoorzaak is nog niets bekendgemaakt.
1 dag geleden