Van de Zandschulp en Griekspoor op NK tennis
AMSTELVEEN (ANP) - Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor doen volgende maand mee aan de NK tennis in Amstelveen. De 27-jarige Van de Zandschulp, de nummer 35 van de wereld, is de regerend Nederlands kampioen bij de mannen.
De twee spelers uit het Nederlands Daviscup-team bereiden zich in Amstelveen voor op het nieuwe seizoen, dat eind december van start gaat. Ze krijgen op het Nationaal Tennis Centrum concurrentie van onder anderen Jesper de Jong en Robin Haase.
Bij de vrouwen verdedigt Suzan Lamens (23), de mondiale nummer 203, van 11 tot en met 18 december haar titel.
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is verrast dat hij ondanks de moeizame start van het seizoen tweede staat in het wereldkampioenschap. "Dat is een grote verrassing, maar we nemen het zoals het is", zei de Red Bull-coureur tijdens de persdag van de Grote Prijs van São Paulo. De Nederlander won drie van de laatste vier races.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.
15 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.
20 uur geledenPARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
1 dag geledenMADRID (ANP) - De Spaanse tennisheld Rafael Nadal is benoemd in het bestuur van de roemrijke voetbalclub Real Madrid. "Voor Real Madrid en de gehele gemeenschap is het een enorme eer dat een persoonlijkheid van zijn kaliber, een icoon van de Spaanse en mondiale sport, toetreedt tot het bestuur van de club", laat Real weten op zijn website.
1 dag geleden