Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp door in Indian Wells, Griekspoor uitgeschakeld

Van de Zandschulp door in Indian Wells, Griekspoor uitgeschakeld

INDIAN WELLS (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft met een soepele zege de tweede ronde bereikt op het masterstoernooi van Indian Wells. Tallon Griekspoor lukte dat niet, hij verloor in drie sets van Sam Querrey. Die 34-jarige Amerikaan had sinds afgelopen zomer geen partij meer gewonnen, maar kon in Californië na tien nederlagen op rij weer eens een overwinning vieren.

Van de Zandschulp versloeg de Amerikaanse qualifier Tennys Sandgren in ruim een uur met 6-4 6-2. De 26-jarige Nederlander stond geen enkele keer zijn servicebeurt af en wist Sandgren drie keer te breken. Van de Zandschulp, de nummer 47 van de wereld, bleef vorig jaar als qualifier in Indian Wells steken in de eerste ronde. Hij neemt het nu in de tweede ronde op tegen Felix Auger-Aliassime.

De 21-jarige Canadees, negende op de wereldranglijst, won vorige maand het ATP-toernooi van Rotterdam. Van de Zandschulp en Auger-Aliassime troffen elkaar eind vorig seizoen voor het eerst in de kwartfinales in Stockholm, toen won de Canadees in twee sets.

Griekspoor begon goed aan zijn partij tegen Querrey, de voormalig nummer 11 van de wereld die is afgezakt naar plek 114 op de ranglijst en met een wildcard meedoet in Indian Wells. De Noord-Hollander won de eerste set via de tiebreak met 7-6 (3), maar daarna ging het mis voor de nummer 54 van de wereld. Griekspoor kreeg geen grip op de service van Querrey en werd zelf drie keer gebroken (2-6 4-6). De Amerikaan boekte zijn eerste zege sinds Wimbledon vorig jaar.

Meer uit Sport

Tennissters voorkomen degradatie in Billie Jean King Cup

OEIRAS (ANP) - De Nederlandse tennissters hebben degradatie uit groep 1 van de Europees-Afrikaanse zone in de Billie Jean King Cup voorkomen. Het team van captain Kiki Bertens won in het Portugese Oeiras met 2-0 van Noorwegen.

4 uur geleden
Keetels zonder ChatGPT op jacht naar titel in marathon Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels is komende zondag in de marathon van Rotterdam favoriet voor de Nederlandse titel op de marathon. De rennende stewardess mikt zelf op een tijd van onder de 2.30 uur. Hoewel ze ChatGPT niet meer gebruikt als hardloopcoach, is ze nog steeds haar eigen trainer. "Ik heb inmiddels zo veel van andere atleten gehoord en geleerd, dat ik het nu zelf bedenk", zei de 27-jarige Keetels tijdens een persconferentie.

6 uur geleden
Frans talent Seixas boekt derde ritzege in Ronde van Baskenland

EIBAR (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft zijn derde etappe gewonnen in de Ronde van Baskenland. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM versloeg in de vijfde rit met start en finish in Eibar medevluchter Florian Lipowitz uit Duitsland en verstevigde zijn leidende positie in het algemeen klassement. De Spanjaard Javier Romo finishte als derde op iets meer dan een minuut.

7 uur geleden
Sinner ook op gravel in Monaco tegen Zverev in halve finales

MONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.

10 uur geleden
Tennisser Zverev in drie sets naar halve finales Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.

12 uur geleden
Volleybalster Plak stelt zich niet beschikbaar voor Oranje

UTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.

13 uur geleden
Golfer McIlroy begint goed aan jacht op titelprolongatie Masters

AUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.

18 uur geleden