Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp door in Indian Wells, Griekspoor uitgeschakeld

Van de Zandschulp door in Indian Wells, Griekspoor uitgeschakeld

INDIAN WELLS (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft met een soepele zege de tweede ronde bereikt op het masterstoernooi van Indian Wells. Tallon Griekspoor lukte dat niet, hij verloor in drie sets van Sam Querrey. Die 34-jarige Amerikaan had sinds afgelopen zomer geen partij meer gewonnen, maar kon in Californië na tien nederlagen op rij weer eens een overwinning vieren.

Van de Zandschulp versloeg de Amerikaanse qualifier Tennys Sandgren in ruim een uur met 6-4 6-2. De 26-jarige Nederlander stond geen enkele keer zijn servicebeurt af en wist Sandgren drie keer te breken. Van de Zandschulp, de nummer 47 van de wereld, bleef vorig jaar als qualifier in Indian Wells steken in de eerste ronde. Hij neemt het nu in de tweede ronde op tegen Felix Auger-Aliassime.

De 21-jarige Canadees, negende op de wereldranglijst, won vorige maand het ATP-toernooi van Rotterdam. Van de Zandschulp en Auger-Aliassime troffen elkaar eind vorig seizoen voor het eerst in de kwartfinales in Stockholm, toen won de Canadees in twee sets.

Griekspoor begon goed aan zijn partij tegen Querrey, de voormalig nummer 11 van de wereld die is afgezakt naar plek 114 op de ranglijst en met een wildcard meedoet in Indian Wells. De Noord-Hollander won de eerste set via de tiebreak met 7-6 (3), maar daarna ging het mis voor de nummer 54 van de wereld. Griekspoor kreeg geen grip op de service van Querrey en werd zelf drie keer gebroken (2-6 4-6). De Amerikaan boekte zijn eerste zege sinds Wimbledon vorig jaar.

Meer uit Sport

Titelverdedigster Krejcikova uitgeschakeld op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Titelverdedigster Barbora Krejcikova is in de derde ronde van Wimbledon uitgeschakeld. De Tsjechische verloor in drie sets van de als tiende geplaatste Amerikaanse Emma Navarro: 6-2 3-6 4-6.

33 minuten geleden
Verstappen verrast met poleposition bij Britse GP op Silverstone

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen heeft weer eens zijn klasse bewezen in de kwalificatie. De viervoudig wereldkampioen veroverde toch wel verrassend poleposition voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië. De Formule 1-coureur van Red Bull was op het circuit van Silverstone 0,103 seconde sneller dan kampioenschapsleider Oscar Piastri van McLaren, die de tweede tijd reed. Lando Norris van McLaren klokte de derde tijd in de kwalificatie.

1 uur geleden
Belg Philipsen wint eerste etappe Tour de France en pakt geel

LILLE (ANP) - Jasper Philipsen heeft de eerste etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een vlakke rit met start en finish in Lille. De Belgische ploeggenoot van Mathieu van der Poel bij Alpecin-Deceuninck is daarmee de eerste geletruidrager. Hij versloeg in de sprint de Eritreeër Biniam Girmay en de Noor Søren Wærenskjold.

1 uur geleden
Sinner zonder setverlies naar vierde ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Jannik Sinner is ook zonder setverlies doorgedrongen tot de vierde ronde van Wimbledon. De Italiaanse nummer 1 van de wereld won in drie sets van de Spanjaard Pedro Martínez: 6-1 6-3 6-1.

2 uur geleden
Italiaan Ganna eerste uitvaller in Tour

LILLE (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna is de eerste uitvaller in de Tour. De tweevoudig wereldkampioen tijdrijden van de ploeg Ineos Grenadiers kwam vroeg in de eerste rit ten val, reed nog wel enige tijd verder, maar stapte 70 kilometer voor de finish af.

3 uur geleden
Beachvolleyballers Boermans en De Groot naar halve finale Gstaad

GSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot hebben de halve finales bereikt van het Elite 16-toernooi in Gstaad. Het Nederlandse koppel was in drie sets te sterk voor de Duitsers Nils Ehlers en Clemens Wickler (16-21 21-18 15-13).

4 uur geleden
Verstappen noteert derde tijd in laatste vrije training

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde en laatste vrije training voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië in de Formule 1 de derde tijd gereden. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull zag dat alleen Charles Leclerc (Ferrari) en WK-leider Oscar Piastri (McLaren) sneller waren.

5 uur geleden