Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp doet mee in Miami, Griekspoor definitief niet

Van de Zandschulp doet mee in Miami, Griekspoor definitief niet

MIAMI (ANP) - Botic van de Zandschulp doet volgende week mee aan het masterstoernooi van Miami. De beste tennisser van Nederland liep vorige week op Indian Wells een enkelblessure op, maar die weerhoudt hem er niet van de zogenoemde 'Sunshine Double' te voltooien.

"Met zijn enkel gaat het steeds beter en de verwachting is dat hij gewoon in Miami gaat spelen. Woensdag vliegt hij die kant op", zei het management van de nummer 33 van de wereld.

Van de Zandschulp (27) gaf vrijdag in Indian Wells op tegen de Belarus Ilja Ivasjka. De Nederlander verzwikte zijn enkel aan het net en kon niet meer vrij bewegen. Een dag na die wedstrijd kwam hij wel in actie in het dubbelspel.

Geplaatste status

Het toernooi van Miami begint zondag, maar omdat Van de Zandschulp een geplaatste status heeft komt hij pas later in de week in actie.

Tallon Griekspoor reist definitief niet af naar Miami. De nummer 2 van Nederland had voor Indian Wells al besloten na dat toernooi huiswaarts te keren, maar hij hield nog een kleine slag om de arm. Griekspoor laat het toernooi schieten om zich eerder voor te kunnen bereiden op het gravelseizoen. Bovendien wil hij zijn lichaam wat rust geven vanwege een aantal fysieke ongemakken.

Gravelseizoen

"Wij vliegen nu terug naar Europa om het gravelseizoen goed voor te bereiden. In principe gaan we op Mallorca trainen, maar dat moeten we nog afstemmen. Nu eerst een paar dagen rust, maar niet te lang, want er moet weer hard gewerkt worden", aldus coach Kristof Vliegen.

De 26-jarige Griekspoor verloor dinsdag in de derde ronde van Indian Wells van de Spanjaard Carlos Alcaraz.

Meer uit Sport

Wiebes is zege en roze in Giro d'Italia kwijt na diskwalificatie

RAVENNA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes is de zege in de eerste etappe van de Giro d'Italia Women en de roze leiderstrui kwijtgeraakt na een diskwalificatie. De organisatie meldt dat de Nederlands kampioene van SD Worx - Protime is gediskwalificeerd wegens een overtreding van de reglementen voor haar fiets. Die zou niet aan het vereiste minimumgewicht hebben voldaan.

10 minuten geleden
Wiebes is zege en roze in Giro d'Italia kwijt na diskwalificatie

RAVENNA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes is de zege in de eerste etappe van de Giro d'Italia Women en de roze leiderstrui kwijtgeraakt na een diskwalificatie. De organisatie meldt dat de Nederlands kampioene van SD Worx - Protime is gediskwalificeerd wegens een overtreding van de reglementen voor haar fiets. Die zou niet aan het vereiste minimumgewicht hebben voldaan.

4 uur geleden
Titelverdedigster Gauff uitgeschakeld op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Titelverdedigster Coco Gauff is uitgeschakeld op Roland Garros. De 22-jarige Amerikaanse verloor in de derde ronde van de tot Oostenrijkse genaturaliseerde Anastasia Potapova (25): 4-6 7-6 (1) 6-4.

5 uur geleden
Wielrenster Wiebes pakt roze na zege in eerste etappe Giro

RAVENNA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes is de eerste draagster van de roze leiderstrui in de Ronde van Italië voor vrouwen. De 27-jarige Nederlandse topsprintster van SD Worx-Protime was na de eerste etappe over 139 kilometer veruit de snelste van het peloton in de straten van Ravenna.

6 uur geleden
Arensman ziet plan om vierde plek te verdedigen perfect uitpakken

PIANCAVALLO (ANP) - Thymen Arensman heeft zijn vierde plaats in het algemeen klassement van de Giro d'Italia met succes verdedigd. Op de steile slotklim naar Piancavallo wist de 26-jarige Nederlander van Netcompany Ineos zijn voorsprong op de Canadees Derek Gee te behouden, maar slaagde hij er niet in tijd te winnen op de Australiër Jai Hindley.

8 uur geleden
Leider Vingegaard boekt in laatste bergrit Giro vijfde etappezege

PIANCAVELLO (ANP) - De Deen Jonas Vingegaard heeft in de laatste bergrit van de Giro d'Italia zijn vijfde etappezege geboekt. De 29-jarige wielrenner van Visma - Lease a Bike versnelde met nog 11 kilometer te gaan op slotklim Piancavallo en kreeg niemand mee. Zo breidde de oppermachtige leider in het klassement zijn voorsprong verder uit, met zondag alleen nog een vlakke etappe met aankomst in Rome voor de boeg.

9 uur geleden
Tennisster Sabalenka eenvoudig naar vierde ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich zonder problemen geplaatst voor de vierde ronde van Roland Garros. De mondiale nummer 1 uit Belarus was met 6-0 7-5 te sterk voor de Australische Daria Kasatkina. Ze speelt in de volgende ronde tegen Naomi Osaka. De viervoudig grandslamwinnares uit Japan won eerder op zaterdag van de Amerikaanse Iva Jovic.

10 uur geleden