Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp begint in Rosmalen tegen Fin Ruusuvuori

Van de Zandschulp begint in Rosmalen tegen Fin Ruusuvuori

ROSMALEN (ANP) - Botic van de Zandschulp treft in de eerste ronde van het Libéma Open in Rosmalen de Finse tennisser Emil Ruusuvuori. De beste Nederlandse tennisser van het moment is als zesde geplaatst op het Brabantse grastoernooi. Hij zit in de bovenkant van het schema en kan verderop in het toernooi de als eerste geplaatste Rus Daniil Medvedev als tegenstander krijgen.

Tallon Griekspoor begint tegen Aljaz Bedene uit Slovenië. Hij kan in de tweede ronde al op de Canadees Felix Auger-Aliassime stuiten, de nummer 2 van de plaatsingslijst.

Jesper de Jong neemt het op tegen de als achtste geplaatste Amerikaan Jenson Brooksby. Tim van Rijthoven en Robin Haase, die net als De Jong een wildcard kregen beginnen tegen een qualifier.

In het dubbelspel nemen Haase en Matwé Middelkoop het als koppel op tegen Griekspoor en Medvedev, die op een wildcard samen dubbel spelen in Rosmalen.

Het hoofdtoernooi gaat maandag van start.

Meer uit Sport

Schaatser Nuis bedankt voor NK sprint en beëindigt seizoen

HILVERSUM (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis slaat het NK sprint van komend weekend over en heeft zijn seizoen beëindigd. De winnaar van olympisch brons op de 1500 meter in Milaan had zich in Thialf nog kunnen plaatsen voor het WK sprint van een week later, maar dat ziet hij niet zitten.

25 minuten geleden
Trump geeft hoge onderscheiding aan olympische ijshockeyer

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.

6 uur geleden
Tophonkballer Jonathan Schoop niet langer vast

WILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft dinsdagmiddag (lokale tijd) de hechtenis van tophonkballer Jonathan Schoop (34) opgeheven. Schoop blijft nog wel verdachte in een grootschalig onderzoek naar illegaal wapenbezit.

9 uur geleden
Koningspaar en Amalia eren olympische medaillewinnaars

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.

17 uur geleden
Nieuwe olympische kampioenen Ridders in de Orde van Oranje-Nassau

DEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.

19 uur geleden
Schaatsster Kok wil 'motivatie' zijn na succesvolle Spelen

DEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.

21 uur geleden
Premier Jetten hoopt op olympische toppers van de toekomst

DEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.

22 uur geleden