Van de Ven (Spurs) uit voorzorg mogelijk niet tegen Liverpool
LONDEN (ANP) - Verdediger Micky van de Ven komt donderdag waarschijnlijk niet in actie voor Tottenham Hotspur tijdens de terugwedstrijd in de halve finale van de League Cup tegen Liverpool. Trainer Ange Postecoglou denkt dat de 23-jarige Oranje-international nog niet helemaal klaar is voor een rentree in het Engelse voetbal.
Van de Ven, die in december een hamstringblessure opliep, speelde vorige week tegen Elfsborg in de Europa League (3-0-zege) zijn eerste wedstrijd na zijn herstel. Hij bleef afgelopen weekend uit voorzorg aan de kant tijdens de gewonnen competitiewedstrijd bij Brentford (0-2). Ook ploeggenoot Cristian Romero wordt in bescherming genomen.
"Voor mijn gevoel moeten we met Micky en Romero wat conservatiever zijn", zei Postecoglou tijdens de persconferentie in aanloop naar het duel met Liverpool. "Micky is de wedstrijd goed doorgekomen, maar ik denk niet dat hij het gevoel heeft dat hij klaar is voor de volgende stap richting de Premier League en de intensiteit ervan."
Tottenham won de eerste wedstrijd van de halve finale met 1-0 in Londen. De return is donderdag in Liverpool.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
11 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
14 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
1 dag geleden