Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Ven (Spurs) uit voorzorg mogelijk niet tegen Liverpool

Van de Ven (Spurs) uit voorzorg mogelijk niet tegen Liverpool

LONDEN (ANP) - Verdediger Micky van de Ven komt donderdag waarschijnlijk niet in actie voor Tottenham Hotspur tijdens de terugwedstrijd in de halve finale van de League Cup tegen Liverpool. Trainer Ange Postecoglou denkt dat de 23-jarige Oranje-international nog niet helemaal klaar is voor een rentree in het Engelse voetbal.

Van de Ven, die in december een hamstringblessure opliep, speelde vorige week tegen Elfsborg in de Europa League (3-0-zege) zijn eerste wedstrijd na zijn herstel. Hij bleef afgelopen weekend uit voorzorg aan de kant tijdens de gewonnen competitiewedstrijd bij Brentford (0-2). Ook ploeggenoot Cristian Romero wordt in bescherming genomen.

"Voor mijn gevoel moeten we met Micky en Romero wat conservatiever zijn", zei Postecoglou tijdens de persconferentie in aanloop naar het duel met Liverpool. "Micky is de wedstrijd goed doorgekomen, maar ik denk niet dat hij het gevoel heeft dat hij klaar is voor de volgende stap richting de Premier League en de intensiteit ervan."

Tottenham won de eerste wedstrijd van de halve finale met 1-0 in Londen. De return is donderdag in Liverpool.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië ontslaat bondscoach

TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.

2 uur geleden
PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

12 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

13 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

14 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

15 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

16 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

16 uur geleden