Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Ven (Spurs) uit voorzorg mogelijk niet tegen Liverpool

Van de Ven (Spurs) uit voorzorg mogelijk niet tegen Liverpool

LONDEN (ANP) - Verdediger Micky van de Ven komt donderdag waarschijnlijk niet in actie voor Tottenham Hotspur tijdens de terugwedstrijd in de halve finale van de League Cup tegen Liverpool. Trainer Ange Postecoglou denkt dat de 23-jarige Oranje-international nog niet helemaal klaar is voor een rentree in het Engelse voetbal.

Van de Ven, die in december een hamstringblessure opliep, speelde vorige week tegen Elfsborg in de Europa League (3-0-zege) zijn eerste wedstrijd na zijn herstel. Hij bleef afgelopen weekend uit voorzorg aan de kant tijdens de gewonnen competitiewedstrijd bij Brentford (0-2). Ook ploeggenoot Cristian Romero wordt in bescherming genomen.

"Voor mijn gevoel moeten we met Micky en Romero wat conservatiever zijn", zei Postecoglou tijdens de persconferentie in aanloop naar het duel met Liverpool. "Micky is de wedstrijd goed doorgekomen, maar ik denk niet dat hij het gevoel heeft dat hij klaar is voor de volgende stap richting de Premier League en de intensiteit ervan."

Tottenham won de eerste wedstrijd van de halve finale met 1-0 in Londen. De return is donderdag in Liverpool.

Meer uit Voetbal

Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

31 minuten geleden
President Trump zegt Iraanse WK-deelname in VS te steunen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.

55 minuten geleden
Ook Afrikaanse landen steunen herverkiezing FIFA-baas Infantino

VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.

5 uur geleden
Mathijsen nieuwe technisch directeur Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.

9 uur geleden
Manchester United verlengt contract met 'natuurtalent' Mainoo

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.

9 uur geleden
Coach Parker vertrekt bij gedegradeerd Burnley

BURNLEY (ANP) - Scott Parker heeft ontslag genomen als hoofdcoach bij Burnley, acht dagen nadat de club degradeerde uit de Premier League. Assistent-trainer Mike Jackson neemt de laatste vier wedstrijden de rol van hoofdtrainer op zich, meldt de club op zijn website.

11 uur geleden
Gevluchte Afghaanse voetbalsters dromen van Olympische Spelen LA

MELBOURNE (ANP/RTR) - De Afghaanse voetbalsters dromen van deelname aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. "Dat zou het mooiste zijn wat het team kan overkomen", zei doelvrouw Fatima Yousufi in reactie op de officiƫle erkenning door wereldbond FIFA van het team, dat bestaat uit vrouwen die zijn gevlucht voor de Taliban.

13 uur geleden