Van de Ven is al bij Spurs om transfer af te ronden
LONDEN (ANP) - Micky van de Ven is naar Londen gevlogen om zijn transfer naar Tottenham Hotspur af te ronden. Oplettende supporters van de Engelse club ontdekten de verdediger zondag in het stadion van de Engelse club tijdens een oefenduel met Sjachtar Donetsk.
De 22-jarige Van de Ven heeft zich afgelopen seizoen bij VfL Wolfsburg in de kijker van Tottenham Hotspur gespeeld. Hij staat nog tot 2027 bij zijn club uit Duitsland onder contract. Volgens verschillende media moet Spurs minimaal 40 miljoen euro betalen om zijn verbintenis af te kopen.
Bij FC Volendam zullen ze de transfer van Van de Ven nauwlettend in de gaten houden. De verdediger genoot zijn opleiding bij de nummer 14 van het afgelopen seizoen in de Eredivisie. FC Volendam kan nog zo'n 5 miljoen euro aan Van de Ven verdienen.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
44 minuten geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
3 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
21 uur geleden