Van de Ven hoopt na geslaagde rentree op terugkeer in Oranje
LONDEN (ANP) - Micky van de Ven hoopt vrijdag alweer deel uit te maken van de selectie van het Nederlands elftal. Dat zei de verdediger van Tottenham Hotspur na afloop van de door zijn elftal met 3-1 gewonnen achtste finale tegen AZ in de Europa League.
Van de Ven was de voorbije periode vaak en lang geblesseerd en ontbrak daardoor in de voorlopige selectie van bondscoach Ronald Koeman voor de komende twee kwartfinales tegen Spanje in de Nations League. Tegen AZ stond de oud-speler van FC Volendam in de basis en deed hij een uur mee.
"Als ik word opgeroepen, ben ik fit genoeg. Het zou leuk zijn", aldus Van de Ven in het stadion van Tottenham Hotspur. "Ik heb vorige week contact gehad met de bondscoach. Hij vroeg toen of ik bij de selectie zat voor het duel met AZ. Misschien dat ik hem nog spreek."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
22 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
23 uur geleden