Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Ven en Maatsen voor het eerst in voorselectie Oranje

Van de Ven en Maatsen voor het eerst in voorselectie Oranje

ZEIST (ANP) - Verdedigers Micky van de Ven en Ian Maatsen maken voor het eerst deel uit van de voorselectie van Oranje. Bondscoach Ronald Koeman heeft 29 spelers opgenomen in zijn voorlopige selectie voor de komende interlandperiode.

De 22-jarige Van de Ven maakte recent de overstap naar de Engelse topclub Tottenham Hotspur, die de centrale verdediger overnam van het Duitse VfL Wolfsburg. Maatsen (21), die vooral als linksback speelt, staat onder contract bij Chelsea. Afgelopen seizoen werd hij uitgeleend aan Burnley. Maatsen trainde al wel eens mee met Oranje. In aanloop naar de finaleronde van de Nations League deed een aantal spelers van Jong Oranje mee bij het grote Oranje.

Tijjani Reijnders, die AZ heeft verruild voor AC Milan, behoort ook tot de voorselectie. Datzelfde geldt voor onder anderen Marten de Roon (Atalanta), Mats Wieffer (Feyenoord) en Daley Blind (Girona FC). Koeman heeft vier keepers opgenomen in zijn voorselectie: Justin Bijlow (Feyenoord), Mark Flekken (Brentford), Andries Noppert (sc Heerenveen) en Bart Verbruggen (Brighton & Hove Albion). Jasper Cillessen (NEC) ontbreekt.

Op donderdag 7 september speelt Oranje in Eindhoven tegen Griekenland en drie dagen later is Ierland in Dublin de tegenstander.

De definitieve selectie wordt op vrijdag 1 september bekendgemaakt.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

8 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

10 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

10 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

11 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

12 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

12 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

14 uur geleden