Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Ven en Maatsen voor het eerst in voorselectie Oranje

Van de Ven en Maatsen voor het eerst in voorselectie Oranje

ZEIST (ANP) - Verdedigers Micky van de Ven en Ian Maatsen maken voor het eerst deel uit van de voorselectie van Oranje. Bondscoach Ronald Koeman heeft 29 spelers opgenomen in zijn voorlopige selectie voor de komende interlandperiode.

De 22-jarige Van de Ven maakte recent de overstap naar de Engelse topclub Tottenham Hotspur, die de centrale verdediger overnam van het Duitse VfL Wolfsburg. Maatsen (21), die vooral als linksback speelt, staat onder contract bij Chelsea. Afgelopen seizoen werd hij uitgeleend aan Burnley. Maatsen trainde al wel eens mee met Oranje. In aanloop naar de finaleronde van de Nations League deed een aantal spelers van Jong Oranje mee bij het grote Oranje.

Tijjani Reijnders, die AZ heeft verruild voor AC Milan, behoort ook tot de voorselectie. Datzelfde geldt voor onder anderen Marten de Roon (Atalanta), Mats Wieffer (Feyenoord) en Daley Blind (Girona FC). Koeman heeft vier keepers opgenomen in zijn voorselectie: Justin Bijlow (Feyenoord), Mark Flekken (Brentford), Andries Noppert (sc Heerenveen) en Bart Verbruggen (Brighton & Hove Albion). Jasper Cillessen (NEC) ontbreekt.

Op donderdag 7 september speelt Oranje in Eindhoven tegen Griekenland en drie dagen later is Ierland in Dublin de tegenstander.

De definitieve selectie wordt op vrijdag 1 september bekendgemaakt.

Meer uit Voetbal

Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

3 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

21 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

21 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

21 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

1 dag geleden