Van de Looi: dit hebben we vooral aan onszelf te wijten
BOEDAPEST (ANP) - Bondscoach Erwin van de Looi wanhoopte woensdag nog niet na de tegenvallende start van Jong Oranje op het Europees kampioenschap. "Ik denk dat we dit vooral aan onszelf te wijten hebben", zei hij na de 1-1 tegen Jong Roemenië. "Roemenië heeft voor hun doen een goede wedstrijd gespeeld. Maar wij waren gewoon slordig."
Van de Looi was wel te spreken over de start van de wedstrijd. "We begonnen nog wel goed en creëerden in het begin nog het een en ander, vooral uit spelhervattingen. We scoorden ook uit een corner. Ik denk dat we terecht op 1-0 kwamen", aldus de coach die Roemenië kort na de openingstreffer van Perr Schuurs alweer langszij zag komen. "Het tegendoelpunt was kenmerkend voor ons spel deze avond. We verloren de bal, door slordig kort spel, op 25 of 30 meter van ons doel. Daardoor moesten we een overtreding maken en de vrije trap schoten zij er prachtig in."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
8 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
8 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
12 uur geleden