Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Kuit wil geen gesprek meer met huidige bestuurders Vitesse

Van de Kuit wil geen gesprek meer met huidige bestuurders Vitesse

ARNHEM (ANP) - Michael van de Kuit, eigenaar van stadion Gelredome van Vitesse, heeft zich teruggetrokken uit de oriënterende gesprekken met de Arnhemse club over een eventuele overname. Dat heeft Van de Kuit bevestigd na eerdere berichtgeving van De Telegraaf.

Het beëindigen van de gesprekken hoeft niet te betekenen dat Van de Kuit niet meer geïnteresseerd is in een overname. "Ik voer met de huidige bestuurders en adviseur geen gesprekken meer", laat Van de Kuit weten. "Ik heb geen enkel vertrouwen in hun aanpak."

Eerder verklaarde hij tegen De Telegraaf dat Vitesse het proces in zijn ogen verkeerd aanpakte. "We hadden verwacht dat we serieus genomen zouden worden als overnamekandidaat en een boekenonderzoek zouden kunnen starten, omdat de tijd dringt om de club op de been te houden", zei hij in de krant.

Edwin Reijntjes

"Maar we kregen te horen dat er veel kandidaten zijn, uit binnen- en buitenland, om de club over te nemen en dat we binnenkort een vragenlijstje zouden krijgen, waarmee we onszelf konden presenteren. Op deze manier gaan wij het niet doen. Dit vinden we geen serieuze manier om dit aan te pakken en niet passend bij de situatie waarin de club verkeert. We vinden de houding van de nieuwe bestuurder zorgwekkend", aldus Van de Kuit.

Ondanks het beëindigen van de gesprekken door Van de Kuit, ziet Vitesse nog wel iets in hem. "Er is vandaag een oriënterend gesprek geweest en we zien Michael van de Kuit als een serieuze kandidaat. We zijn op de hoogte van hetgeen er naar buiten is gebracht", verklaarde een woordvoerder van de club.

Vitesse stelde dinsdag Edwin Reijntjes aan als nieuwe algemeen directeur die op interim-basis voor minimaal drie maanden aan de club blijft verbonden. Vorige week werd Paul van der Kraan als adviseur binnengehaald.

Meer uit Voetbal

New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

2 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

2 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

2 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

3 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

3 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

3 uur geleden
Koeman twijfelt of hij op WK direct met Depay moet starten

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.

4 uur geleden