Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Kuit wil geen gesprek meer met huidige bestuurders Vitesse

Van de Kuit wil geen gesprek meer met huidige bestuurders Vitesse

ARNHEM (ANP) - Michael van de Kuit, eigenaar van stadion Gelredome van Vitesse, heeft zich teruggetrokken uit de oriënterende gesprekken met de Arnhemse club over een eventuele overname. Dat heeft Van de Kuit bevestigd na eerdere berichtgeving van De Telegraaf.

Het beëindigen van de gesprekken hoeft niet te betekenen dat Van de Kuit niet meer geïnteresseerd is in een overname. "Ik voer met de huidige bestuurders en adviseur geen gesprekken meer", laat Van de Kuit weten. "Ik heb geen enkel vertrouwen in hun aanpak."

Eerder verklaarde hij tegen De Telegraaf dat Vitesse het proces in zijn ogen verkeerd aanpakte. "We hadden verwacht dat we serieus genomen zouden worden als overnamekandidaat en een boekenonderzoek zouden kunnen starten, omdat de tijd dringt om de club op de been te houden", zei hij in de krant.

Edwin Reijntjes

"Maar we kregen te horen dat er veel kandidaten zijn, uit binnen- en buitenland, om de club over te nemen en dat we binnenkort een vragenlijstje zouden krijgen, waarmee we onszelf konden presenteren. Op deze manier gaan wij het niet doen. Dit vinden we geen serieuze manier om dit aan te pakken en niet passend bij de situatie waarin de club verkeert. We vinden de houding van de nieuwe bestuurder zorgwekkend", aldus Van de Kuit.

Ondanks het beëindigen van de gesprekken door Van de Kuit, ziet Vitesse nog wel iets in hem. "Er is vandaag een oriënterend gesprek geweest en we zien Michael van de Kuit als een serieuze kandidaat. We zijn op de hoogte van hetgeen er naar buiten is gebracht", verklaarde een woordvoerder van de club.

Vitesse stelde dinsdag Edwin Reijntjes aan als nieuwe algemeen directeur die op interim-basis voor minimaal drie maanden aan de club blijft verbonden. Vorige week werd Paul van der Kraan als adviseur binnengehaald.

Meer uit Voetbal

Oproep voor Oranje kwam als verrassing voor debutant Emegha

WARSCHAU (ANP) - De oproep voor het Nederlands elftal kwam dinsdag als een verrassing voor Emmanuel Emegha. Dat zei de 22-jarige spits van Strasbourg in Warschau, waar hij in de uitwedstrijd tegen Polen (1-1) in de WK-kwalificatie in de 88e minuut mocht invallen en daarmee zijn debuut als international maakte.

11 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk kijkt terug op moeizame avond tegen Polen

WARSCHAU (ANP) - Virgil van Dijk kijkt terug op een moeizame avond in Warschau, waar het Nederlands elftal met 1-1 gelijkspeelde tegen Polen. "Ik denk dat het altijd lastig is om tegen een laag blok te spelen en kansen te creëren", zei de aanvoerder in een eerste reactie bij de NOS. "Dat is iets wat we moeten verbeteren."

13 uur geleden
Koeman kritisch op Oranje: dit was heel erg slecht

WARSCHAU (ANP) - Ronald Koeman was na het teleurstellende optreden van het Nederlands elftal bij Polen (1-1) kritisch. De bondscoach oordeelde vooral hard over de manier waarop Oranje kort voor rust achter kwam. Aanvoerder Robert Lewandowski stuurde met een handige actie Jakub Kaminski weg. De aanvaller was sneller dan Virgil van Dijk en speelde de bal door de benen van de ver uit zijn doel gelopen keeper Bart Verbruggen: 1-0.

13 uur geleden
De Jong ziet Oranje veel fout doen in afstemming en positioneren

WARSCHAU (ANP) - Frenkie de Jong vond dat het matige optreden van het Nederlands elftal tegen Polen (1-1) grotendeels kwam door het gebrek aan een bepaalde afstemming in het veld. "Hoe we ons positioneerden, was niet goed. We maakten vaak verkeerde keuzes aan de bal", analyseerde de middenvelder van FC Barcelona in stadion PGE Narodowy in Warschau.

13 uur geleden
Duitsland en Slowakije strijden in direct duel om WK-kwalificatie

LUXEMBURG (ANP) - Duitsland en Slowakije spelen maandag een direct duel om winst van WK-kwalificatiegroep A. De Duitsers wonnen vrijdagavond met 2-0 bij Luxemburg, en de Slowaken hielden zicht op rechtstreekse plaatsing voor het WK door in eigen huis te winnen van Noord-Ierland met 1-0.

14 uur geleden
Geschorste Van Hecke mist laatste kwalificatieduel met Litouwen

WARSCHAU (ANP) - Jan Paul van Hecke kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van Nederland tegen Litouwen. De verdediger kreeg vrijdag in het uitduel met Polen (1-1) in de blessuretijd van de tweede helft een gele kaart.

14 uur geleden
Oranje plaatst zich met zwak optreden bij Polen officieus voor WK

WARSCHAU (ANP) - Het Nederlands elftal mag de tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna boeken. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman speelde in Warschau in een tegenvallende wedstrijd met 1-1 gelijk bij Polen en kan de eerste plaats in groep G alleen in theorie nog ontgaan.

15 uur geleden