Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Kuit wil geen gesprek meer met huidige bestuurders Vitesse

Van de Kuit wil geen gesprek meer met huidige bestuurders Vitesse

ARNHEM (ANP) - Michael van de Kuit, eigenaar van stadion Gelredome van Vitesse, heeft zich teruggetrokken uit de oriënterende gesprekken met de Arnhemse club over een eventuele overname. Dat heeft Van de Kuit bevestigd na eerdere berichtgeving van De Telegraaf.

Het beëindigen van de gesprekken hoeft niet te betekenen dat Van de Kuit niet meer geïnteresseerd is in een overname. "Ik voer met de huidige bestuurders en adviseur geen gesprekken meer", laat Van de Kuit weten. "Ik heb geen enkel vertrouwen in hun aanpak."

Eerder verklaarde hij tegen De Telegraaf dat Vitesse het proces in zijn ogen verkeerd aanpakte. "We hadden verwacht dat we serieus genomen zouden worden als overnamekandidaat en een boekenonderzoek zouden kunnen starten, omdat de tijd dringt om de club op de been te houden", zei hij in de krant.

Edwin Reijntjes

"Maar we kregen te horen dat er veel kandidaten zijn, uit binnen- en buitenland, om de club over te nemen en dat we binnenkort een vragenlijstje zouden krijgen, waarmee we onszelf konden presenteren. Op deze manier gaan wij het niet doen. Dit vinden we geen serieuze manier om dit aan te pakken en niet passend bij de situatie waarin de club verkeert. We vinden de houding van de nieuwe bestuurder zorgwekkend", aldus Van de Kuit.

Ondanks het beëindigen van de gesprekken door Van de Kuit, ziet Vitesse nog wel iets in hem. "Er is vandaag een oriënterend gesprek geweest en we zien Michael van de Kuit als een serieuze kandidaat. We zijn op de hoogte van hetgeen er naar buiten is gebracht", verklaarde een woordvoerder van de club.

Vitesse stelde dinsdag Edwin Reijntjes aan als nieuwe algemeen directeur die op interim-basis voor minimaal drie maanden aan de club blijft verbonden. Vorige week werd Paul van der Kraan als adviseur binnengehaald.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

10 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

10 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

11 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

11 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

12 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

14 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

14 uur geleden