Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Beek vindt dat Girona tegen Feyenoord meer had verdiend

Van de Beek vindt dat Girona tegen Feyenoord meer had verdiend

GIRONA (ANP) - Donny van de Beek vindt dat Girona tegen Feyenoord meer had verdiend. De Spanjaarden verloren met 3-2 van de Rotterdammers in de eerste Europese thuiswedstrijd ooit van de club. De 27-jarige voetballer zorgde in de tweede helft voor de 2-2, maar die stand kon Girona niet lang vasthouden. "Dat je dan nog zo'n goal tegen krijgt, is zuur", zei hij bij Ziggo Sport. "Op basis van de tweede helft moet je de wedstrijd winnen."

De voormalig speler van Ajax en Manchester United stond in de basis van de Champions League-wedstrijd en maakte in de tweede helft op aangeven van landgenoot Arnaut Danjuma de gelijkmaker. Het was zijn eerste treffer sinds mei 2022, toen hij namens Everton scoorde tegen Arsenal. "Ik dacht nu gaan we het doortrekken. Dan valt de 2-3 uit het niets, dat zag niemand aankomen. Dat was voor ons een mentale tik."

Van de Beek vond Feyenoord in de eerste helft goed spelen. "In de tweede helft vond ik ons beter, maar je krijgt niet altijd wat je verdient."

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot looft Konaté na snelle rentree na dood vader

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot was lovend over verdediger Ibrahima Konaté na zijn doelpunt en goede spel tegen Newcastle United (4-1-winst). De Fransman zou het Premier League-duel eigenlijk niet spelen omdat zijn vader was overleden, maar hij keerde eerder terug vanwege de vele blessures bij de club.

50 minuten geleden
Liverpool overklast Newcastle United: 4-1

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.

11 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.

12 uur geleden
Sparta wint na 53 jaar weer vijf keer op rij in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.

12 uur geleden
Napoli-coach Conte klaagt: voetbal gaat kapot aan moordend schema

NAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte van Napoli geeft het drukke speelschema de schuld van de waslijst aan blessures in zijn ploeg. "Het slopende schema met al die wedstrijden maakt het voetbal kapot", zei hij na de benauwde zege van 2-1 op Fiorentina. Hij zag tot zijn grote frustratie aanvoerder Giovanni Di Lorenzo uitvallen met een op het oog zware knieblessure.

13 uur geleden
PEC Zwolle haalt uit tegen Telstar in 'jubileumwedstrijd'

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.

14 uur geleden
Koploper Bayern verspeelt ook punten tegen HSV in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft opnieuw punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper speelde met 2-2 gelijk bij HSV in Hamburg. Bayern leed een week geleden tegen FC Augsburg zijn eerste nederlaag in de competitie. Doordeweeks won het wel met 2-1 van PSV in de Champions League.

14 uur geleden