Van de Beek vindt dat Girona tegen Feyenoord meer had verdiend
GIRONA (ANP) - Donny van de Beek vindt dat Girona tegen Feyenoord meer had verdiend. De Spanjaarden verloren met 3-2 van de Rotterdammers in de eerste Europese thuiswedstrijd ooit van de club. De 27-jarige voetballer zorgde in de tweede helft voor de 2-2, maar die stand kon Girona niet lang vasthouden. "Dat je dan nog zo'n goal tegen krijgt, is zuur", zei hij bij Ziggo Sport. "Op basis van de tweede helft moet je de wedstrijd winnen."
De voormalig speler van Ajax en Manchester United stond in de basis van de Champions League-wedstrijd en maakte in de tweede helft op aangeven van landgenoot Arnaut Danjuma de gelijkmaker. Het was zijn eerste treffer sinds mei 2022, toen hij namens Everton scoorde tegen Arsenal. "Ik dacht nu gaan we het doortrekken. Dan valt de 2-3 uit het niets, dat zag niemand aankomen. Dat was voor ons een mentale tik."
Van de Beek vond Feyenoord in de eerste helft goed spelen. "In de tweede helft vond ik ons beter, maar je krijgt niet altijd wat je verdient."
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.
23 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."
7 uur geledenNYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine is niet fit genoeg om zaterdag met PSV in actie te komen tegen Heracles Almelo. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie. In het Champions League-duel met Newcastle United in januari viel de verdediger geblesseerd uit, kort nadat hij was teruggekeerd van de Afrika Cup.
8 uur geledenNYON (ANP) - Real Madrid en Manchester City treffen elkaar in de achtste finale van de Champions League. De Spaanse recordwinnaar en de winnaar van 2023 uit Engeland speelden vorig jaar ook tegen elkaar in de knock-outfase van het toernooi. Toen won Real Madrid over twee wedstrijden met 6-3.
9 uur geleden