Van de Beek vindt dat Girona tegen Feyenoord meer had verdiend
GIRONA (ANP) - Donny van de Beek vindt dat Girona tegen Feyenoord meer had verdiend. De Spanjaarden verloren met 3-2 van de Rotterdammers in de eerste Europese thuiswedstrijd ooit van de club. De 27-jarige voetballer zorgde in de tweede helft voor de 2-2, maar die stand kon Girona niet lang vasthouden. "Dat je dan nog zo'n goal tegen krijgt, is zuur", zei hij bij Ziggo Sport. "Op basis van de tweede helft moet je de wedstrijd winnen."
De voormalig speler van Ajax en Manchester United stond in de basis van de Champions League-wedstrijd en maakte in de tweede helft op aangeven van landgenoot Arnaut Danjuma de gelijkmaker. Het was zijn eerste treffer sinds mei 2022, toen hij namens Everton scoorde tegen Arsenal. "Ik dacht nu gaan we het doortrekken. Dan valt de 2-3 uit het niets, dat zag niemand aankomen. Dat was voor ons een mentale tik."
Van de Beek vond Feyenoord in de eerste helft goed spelen. "In de tweede helft vond ik ons beter, maar je krijgt niet altijd wat je verdient."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.
8 uur geledenLYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Nederland is de zesde plaats op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA kwijtgeraakt. De deelnemers aan de Champions League en de Europa League verdienden op woensdag en donderdag zo weinig punten, dat Portugal de plek die recht geeft op twee rechtstreekse plaatsen in de Champions League heeft overgenomen. Als Nederland de plek niet herovert, mag in het seizoen 2027/2028 nog maar één club direct in de competitiefase van het belangrijkste Europese clubtoernooi uitkomen.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met een 0-0-gelijkspel tegen SC Braga uit Portugal afscheid genomen van de Europa League. Voorafgaand aan de wedstrijd maakte de ploeg uit Deventer nog een theoretische kans op het behalen van de tussenronde, maar daarvoor moest het in ieder geval zelf winnen. Go Ahead is uitgeschakeld en komt dit seizoen Europees niet meer in actie.
10 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. Het elftal van trainer Robin van Persie leed bij Real Betis de zesde nederlaag in acht wedstrijden in het hoofdtoernooi: 2-1. Feyenoord eindigde met 6 punten ruim buiten de top 24 van de ranglijst.
11 uur geledenGLASGOW (ANP) - Ron Jans beleeft weinig plezier van zijn laatste maanden als trainer. De coach zag FC Utrecht met een kansloze nederlaag tegen Celtic (4-2) afscheid nemen van de Europa League.
11 uur geleden