Van de Beek staat voor officiële debuut bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Donny van de Beek gaat zaterdag debuteren in het shirt van Manchester United. Manager Ole Gunnar Solskjaer wilde een dag van tevoren niet zeggen of de van Ajax overgekomen middenvelder tegen Crystal Palace ook direct in de basis start, maar hij stelde Van de Beek wel speeltijd in het vooruitzicht. "Donny deed het vorige week goed tegen Aston Villa, dus jullie zullen hem zaterdag waarschijnlijk wel zien", zei Solskjaer op de persconferentie.
Manchester United speelde vorige week achter gesloten deuren een oefenwedstrijd tegen Aston Villa. Van de Beek startte toen in de basis en kreeg na afloop van Solskjaer volop lof. "Donny heeft zich heel goed aangepast. Het is een geweldige jongen met een goede persoonlijkheid, veel energie en een grote glimlach."
De Premier League ging vorige week al van start, maar ManUnited kreeg vanwege Europese verplichtingen afgelopen maand een week langer de tijd om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen. Solskjaer kan tegen Crystal Palace geen beroep doen op zijn centrale verdedigers Phil Jones en Axel Tuanzebe. Paul Pogba keerde deze week terug op het trainingsveld, nadat de Franse middenvelder eind vorige maand besmet was geraakt met het coronavirus.
Solskjaer wilde niet verklappen wie hij onder de lat zet: David de Gea of de teruggekeerde Dean Henderson, die als huurling zoveel indruk maakte bij Sheffield United. "De keeperstrainingen zijn van bijzonder hoog niveau, beter kan niet. Het is fantastisch om te zien."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
17 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
1 dag geleden