Van de Beek staat voor officiële debuut bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Donny van de Beek gaat zaterdag debuteren in het shirt van Manchester United. Manager Ole Gunnar Solskjaer wilde een dag van tevoren niet zeggen of de van Ajax overgekomen middenvelder tegen Crystal Palace ook direct in de basis start, maar hij stelde Van de Beek wel speeltijd in het vooruitzicht. "Donny deed het vorige week goed tegen Aston Villa, dus jullie zullen hem zaterdag waarschijnlijk wel zien", zei Solskjaer op de persconferentie.
Manchester United speelde vorige week achter gesloten deuren een oefenwedstrijd tegen Aston Villa. Van de Beek startte toen in de basis en kreeg na afloop van Solskjaer volop lof. "Donny heeft zich heel goed aangepast. Het is een geweldige jongen met een goede persoonlijkheid, veel energie en een grote glimlach."
De Premier League ging vorige week al van start, maar ManUnited kreeg vanwege Europese verplichtingen afgelopen maand een week langer de tijd om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen. Solskjaer kan tegen Crystal Palace geen beroep doen op zijn centrale verdedigers Phil Jones en Axel Tuanzebe. Paul Pogba keerde deze week terug op het trainingsveld, nadat de Franse middenvelder eind vorige maand besmet was geraakt met het coronavirus.
Solskjaer wilde niet verklappen wie hij onder de lat zet: David de Gea of de teruggekeerde Dean Henderson, die als huurling zoveel indruk maakte bij Sheffield United. "De keeperstrainingen zijn van bijzonder hoog niveau, beter kan niet. Het is fantastisch om te zien."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
8 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden