Van de Beek mogelijk weer beschikbaar bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Middenvelder Donny van de Beek is zondag voor de thuiswedstrijd tegen Newcastle United weer beschikbaar bij Manchester United, de nummer 2 van de Premier League. De oud-Ajacied moest de gewonnen uitwedstrijd donderdag tegen Real Sociedad (0-4) aan zich voorbij laten gaan wegens een spierblessure. Volgens zijn trainer Ole Gunnar Solskjaer gaat het met zijn herstel de goede kant op.
"Hij maakt kans op een plaats in de selectie", zei de Noor. "We zullen even de training van zaterdag moeten afwachten. Daarna maak ik mijn ploeg bekend. Ik hoop dat hij er weer bij kan zijn."
Aanvaller Edinson Cavani, die donderdag het duel in de Europa League eveneens miste door een spierblessure, lijkt ook weer vrijwel speelklaar. Volgens Solskjaer wil ManUnited het contract van de 34-jarige international van Uruguay graag verlengen. Hij kwam in oktober transfervrij over van Paris Saint-Germain, de club waar hij uitgroeide tot topscorer aller tijden.
Cavani tekende destijds een contract voor 1 seizoen, met een optie voor nog een jaar. "Ik ben onder de indruk van hem", liet Solskjaer weten. Cavani was tot dusver goed voor zeven doelpunten in 24 duels.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
19 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
22 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
1 dag geleden