
Van de Beek mogelijk weer beschikbaar bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Middenvelder Donny van de Beek is zondag voor de thuiswedstrijd tegen Newcastle United weer beschikbaar bij Manchester United, de nummer 2 van de Premier League. De oud-Ajacied moest de gewonnen uitwedstrijd donderdag tegen Real Sociedad (0-4) aan zich voorbij laten gaan wegens een spierblessure. Volgens zijn trainer Ole Gunnar Solskjaer gaat het met zijn herstel de goede kant op.
"Hij maakt kans op een plaats in de selectie", zei de Noor. "We zullen even de training van zaterdag moeten afwachten. Daarna maak ik mijn ploeg bekend. Ik hoop dat hij er weer bij kan zijn."
Aanvaller Edinson Cavani, die donderdag het duel in de Europa League eveneens miste door een spierblessure, lijkt ook weer vrijwel speelklaar. Volgens Solskjaer wil ManUnited het contract van de 34-jarige international van Uruguay graag verlengen. Hij kwam in oktober transfervrij over van Paris Saint-Germain, de club waar hij uitgroeide tot topscorer aller tijden.
Cavani tekende destijds een contract voor 1 seizoen, met een optie voor nog een jaar. "Ik ben onder de indruk van hem", liet Solskjaer weten. Cavani was tot dusver goed voor zeven doelpunten in 24 duels.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Kota Takai aan de selectie toegevoegd. De 20-jarige Japanse international komt over van Kawasaki Frontale en ondertekent bij de Londenaren een contract voor vijf jaar.
3 uur geledenGENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.
11 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.
17 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.
19 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.
21 uur geleden