
Van de Beek moet ook eerste wedstrijd tegen AC Milan overslaan
MANCHESTER (ANP) - Middenvelder Donny van de Beek van Manchester United moet ook de eerste wedstrijd tegen AC Milan in de achtste finales van de Europa League, donderdag op Old Trafford, aan zich voorbij laten gaan. De oud-Ajacied is nog niet fit. Hij ontbrak in de laatste twee competitieduels ook al in de wedstrijdselectie van ManUnited.
Coach Ole Gunnar Solskjaer kan tegen AC Milan evenmin beschikken over David De Gea, Paul Pogba en Juan Mata. Achter de namen van Marcus Rashford en Edinson Cavani staat nog een vraagteken.
AC Milan treedt in Manchester evenmin op volle sterkte aan. Vedette Zlatan Ibrahimovic ontbreekt nog door een spierblessure en Ismaël Bennacer, Hakan Çalhanoğlu, Theo Hernandez, Ante Rebic en Mario Mandzukic zijn evenmin van de partij. Met Rafael Leão en Riccardo Tonin beschikt trainer Stefano Pioli op papier in Manchester slechts over twee aanvallers.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Luka Modric speelt zaterdag tegen Real Sociedad zijn laatste competitiewedstrijd in het shirt van Real Madrid. Dat heeft de 39-jarige Kroatische middenvelder bekendgemaakt op Instagram.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Nikolai Laursen beëindigt zijn loopbaan als profvoetballer voortijdig. De 27-jarige aanvaller van Heracles Almelo scheurde in korte tijd twee keer zijn voorste kruisband en hij blijft problemen houden.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Kostas Lamprou moet op zoek naar een nieuwe club. NAC Breda meldt dat het aflopende contract van de 33-jarige reservedoelman niet wordt verlengd.
4 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Nicolai Boilesen stopt met voetballen. Dat schrijft de 33-jarige voormalige speler van Ajax op Instagram.
4 uur geledenLEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij zit zondag voor het laatst op de bank als trainer van Leicester City. Daarna vertrekt de Nederlander bij de uit de Premier League gedegradeerde club. Dat melden meerdere Engelse media, waaronder Sky Sports.
6 uur geledenFRANKFURT (ANP/AFP) - De Duitse bondscoach Julian Nagelsmann kan in de halve finale van de Nations League niet beschikken over middenvelder Jamal Musiala, aanvaller Kai Havertz en verdedigers Antonio Rüdiger en Nico Schlotterbeck. Zij zijn geblesseerd.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Paul Simonis heeft zijn contract bij Go Ahead Eagles verlengd. De 40-jarige trainer is nu tot de zomer van 2027 verbonden aan de Deventenaren. Simonis won in zijn eerste seizoen de KNVB-beker met Go Ahead. De club eindigde in de Eredivisie als zevende.
6 uur geleden