Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Beek met Maguire op de bank bij ManUnited

Van de Beek met Maguire op de bank bij ManUnited

GDANSK (ANP) - Middenvelder Donny van de Beek van Manchester United begint als reserve aan de finale van de Europa League tegen het Spaanse Villarreal. De oud-Ajacied is één van de 26 spelers die coach Ole Gunnar Solskjaer naar Gdansk heeft meegenomen. Drie van hen moeten in Polen op de tribune plaatsnemen.

Aanvoerder Harry Maguire zit wel weer op de bank bij de Engelse grootmacht. De verdediger ontbrak sinds 9 mei door een enkelblessure. David De Gea verdedigt het doel van Manchester United. De Spaanse keeper krijgt de voorkeur boven Dean Henderson, die in de afgelopen wedstrijden ook veel speeltijd kreeg.

Bij Villarreal is de Argentijnse verdediger Juan Foyth weer van de partij. De huurling van Tottenham Hotspur had last van een hamstringblessure, maar is tijdig hersteld. De Nigeriaanse smaakmaker Samuel Chukwueze is bij de Spaanse nummer 7 niet van de partij. De vleugelspeler is nog niet fit.

Gerónimo Rulli fungeert als doelman. De Argentijn krijgt van coach Unai Emery opnieuw het vertrouwen in de Europa League. Sergio Asenjo is vaste keus in de competitie, maar moet nu ook weer tegen ManUnited toekijken.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

3 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

3 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

4 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

4 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

4 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

9 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

15 uur geleden