Van de Beek met Maguire op de bank bij ManUnited
GDANSK (ANP) - Middenvelder Donny van de Beek van Manchester United begint als reserve aan de finale van de Europa League tegen het Spaanse Villarreal. De oud-Ajacied is één van de 26 spelers die coach Ole Gunnar Solskjaer naar Gdansk heeft meegenomen. Drie van hen moeten in Polen op de tribune plaatsnemen.
Aanvoerder Harry Maguire zit wel weer op de bank bij de Engelse grootmacht. De verdediger ontbrak sinds 9 mei door een enkelblessure. David De Gea verdedigt het doel van Manchester United. De Spaanse keeper krijgt de voorkeur boven Dean Henderson, die in de afgelopen wedstrijden ook veel speeltijd kreeg.
Bij Villarreal is de Argentijnse verdediger Juan Foyth weer van de partij. De huurling van Tottenham Hotspur had last van een hamstringblessure, maar is tijdig hersteld. De Nigeriaanse smaakmaker Samuel Chukwueze is bij de Spaanse nummer 7 niet van de partij. De vleugelspeler is nog niet fit.
Gerónimo Rulli fungeert als doelman. De Argentijn krijgt van coach Unai Emery opnieuw het vertrouwen in de Europa League. Sergio Asenjo is vaste keus in de competitie, maar moet nu ook weer tegen ManUnited toekijken.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
7 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
9 uur geleden