Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Beek met Maguire op de bank bij ManUnited

Van de Beek met Maguire op de bank bij ManUnited

GDANSK (ANP) - Middenvelder Donny van de Beek van Manchester United begint als reserve aan de finale van de Europa League tegen het Spaanse Villarreal. De oud-Ajacied is één van de 26 spelers die coach Ole Gunnar Solskjaer naar Gdansk heeft meegenomen. Drie van hen moeten in Polen op de tribune plaatsnemen.

Aanvoerder Harry Maguire zit wel weer op de bank bij de Engelse grootmacht. De verdediger ontbrak sinds 9 mei door een enkelblessure. David De Gea verdedigt het doel van Manchester United. De Spaanse keeper krijgt de voorkeur boven Dean Henderson, die in de afgelopen wedstrijden ook veel speeltijd kreeg.

Bij Villarreal is de Argentijnse verdediger Juan Foyth weer van de partij. De huurling van Tottenham Hotspur had last van een hamstringblessure, maar is tijdig hersteld. De Nigeriaanse smaakmaker Samuel Chukwueze is bij de Spaanse nummer 7 niet van de partij. De vleugelspeler is nog niet fit.

Gerónimo Rulli fungeert als doelman. De Argentijn krijgt van coach Unai Emery opnieuw het vertrouwen in de Europa League. Sergio Asenjo is vaste keus in de competitie, maar moet nu ook weer tegen ManUnited toekijken.

Meer uit Voetbal

The Sun: Raheem Sterling opgepakt na ongeluk op Britse snelweg

LONDEN (ANP) - Voetballer Raheem Sterling is volgens de Britse krant The Sun opgepakt na een auto-ongeluk even ten zuidwesten van Londen donderdag. De 31-jarige Sterling, die de afgelopen maanden uitkwam voor Feyenoord, wordt verdacht van rijden onder invloed.

2 uur geleden
FC Barcelona neemt Gordon over van Newcastle United

BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.

7 uur geleden
Voetbalsters PSV verslaan Ajax en winnen Eredivisie Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.

8 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van verdediger Leemans

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.

8 uur geleden
Voetballers Iran verslaan Gambia op weg naar WK

ANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.

9 uur geleden
Coach Arteta: Timber fit voor basisplaats bij Arsenal in finale

BOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.

9 uur geleden
Miedema terug in selectie Manchester City voor finale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).

13 uur geleden