Van de Beek laakt slap Ajax
GRONINGEN (ANP) - Donny van de Beek had geen goed woord over voor het spel van Ajax tegen FC Groningen. "Je weet wat er hier gaat gebeuren", mopperde hij na de nederlaag van 2-1. "En toch laten we het zo ver komen."
"Zij willen de beuk er in gooien", zei Van de Beek. "Ze willen ons niet in het spel laten komen. Dan moeten wij gewoon mee gaan in de strijd, maar ook onze eigen dingen blijven doen. Maar als je geen duels wint en steeds overal te laat komt, dan lukt dat niet. Dit ligt echt aan ons zelf", zei Van de Beek over de derde competitienederlaag. "Natuurlijk missen we veel spelers", doelde hij op de afwezige Hakim Ziyech, Daley Blind, André Onana en David Neres. "Maar deze nederlaag had niet met kwaliteit te maken. We waren niet scherp."
Koploper Ajax zag de voorsprong op AZ slinken tot drie punten. Komende zondag komt PSV naar de Johan Cruijff ArenA. "We moeten helemaal niet naar andere clubs kijken", zei Van de Beek over de titelrace. "We moeten gewoon ons eigen niveau halen."
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
12 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
13 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
13 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
21 uur geleden