Van de Beek: geen moeite met andere rol bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Donny van de Beek hoorde dinsdag in een meer controlerende rol tot de uitblinkers bij Manchester United. De van Ajax overgekomen middenvelder had geen moeite met zijn taak tegen het Turkse Istanbul Basaksehir. "Het ging lekker", zei de voetballer uit Nijkerkerveen na de 4-1-zege.
"Soms speel ik op de nummer 10-positie, soms heeft de coach me nodig in een meer controlerende rol. Het maakt me niet uit. Ook bij Ajax heb ik soms op deze positie gespeeld", vertelde Van de Beek op de website van zijn club die leidt in groep H met 9 punten uit vier duels. Van de Beek verving de Fransman Paul Pogba op diens positie achter Bruno Fernandes.
De 23-jarige middenvelder maakte een zelfverzekerde indruk. "Onze eerste helft was erg goed, vooral de eerste 30 minuten. Na rust leden we te veel balverlies en gaven we wat kansen weg. Maar uiteindelijk kregen we de controle terug en maakten we nog een vierde doelpunt." Pogba ontbrak vanwege een enkelblessure, liet coach Ole Gunnar Solskjaer na afloop weten.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
9 uur geleden