Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bronckhorst wil zich met Rangers revancheren tegen Union

Van Bronckhorst wil zich met Rangers revancheren tegen Union

GLASGOW (ANP) - Giovanni van Bronckhorst heeft de hoop op een plek in de play-offs van de Champions League met Rangers FC nog niet opgegeven. De Nederlandse trainer moet dinsdag tegen de Belgische club Union een nederlaag van 2-0 uit de eerste wedstrijd zien weg te werken. Lukt dat, dan treft Rangers in de play-offs PSV of AS Monaco.

"De hele ploeg was vorige week erg teleurgesteld. Maar nu krijgen we een kans om dit recht te zetten met een prestatie waarvan ik weet dat we die kunnen leveren", aldus Van Bronckhorst. "Vorige week haalden we niet ons normale Europese niveau. Dinsdag zullen we op een hoog niveau moeten presteren."

Van Bronckhorst houdt zich vast aan de Europese thuiswedstrijden van vorig seizoen. Rangers FC bereikte toen uiteindelijk de finale van de Europa League, waarin na strafschoppen werd verloren van Eintracht Frankfurt. "Tegen wie we ook uitkomen, wij hebben in eigen huis altijd vertrouwen", zei Van Bronckhorst. "De sfeer is hier altijd fantastisch en ik ben er zeker van dat dat dinsdag ook zo zal zijn. We willen doelpunten maken maar we mogen de organisatie ook niet uit het oog verliezen. Het evenwicht bepaalt alles. Maar ons doel is aanvallen en veel kansen creëren."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink baalt van gebrek aan VAR in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.

7 uur geleden
Manchester City naar kwartfinales FA Cup na zege bij Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.

9 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt Excelsior vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.

9 uur geleden
Bosz maakt zich na zege op AZ niet druk over wijze van winnen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.

9 uur geleden
Schouten ziet zege PSV op AZ niet als revanche na bekernederlaag

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.

10 uur geleden
Voetbalsters boeken tegen Ierland eerste zege in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.

10 uur geleden
Koploper PSV ontsnapt met late zege tegen sterk AZ

EINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.

10 uur geleden