
Van Bronckhorst voelt niets voor snelle terugkeer naar Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst ziet niets in een snelle terugkeer naar Feyenoord. "Ik koester alle mooie momenten die ik heb beleefd, maar voor mij is het nu geen optie", zei hij bij Ziggo Sport.
Feyenoord veroverde met Van Bronckhorst op de bank in 2017 de landstitel. De voormalige aanvoerder van het Nederlands elftal werd eind november ontslagen door Besiktas. Feyenoord nam maandag afscheid van hoofdtrainer Brian Priske. Pascal Bosschaart werd deze week aangesteld als interim-trainer. Omdat hij niet over de juiste papieren beschikt, mag hij Feyenoord maar zestig dagen leiden.
Voor Mark van Bommel lijkt de functie van hoofdtrainer bij Feyenoord wel een optie. "Als ze bellen, dan ga je erover nadenken. Eerder hoef je dat niet te doen. Dat is allemaal speculatie", zei hij dinsdag bij Ziggo Sport. Marino Pusic is de afgelopen dagen ook veel met Feyenoord in verband gebracht. De voormalige assistent van Arne Slot bij de club uit Rotterdam is nu coach van Sjachtar Donetsk. Die club uit Oekraïne heeft laten weten dat het Pusic niet kwijt wil.
Meer uit Voetbal
ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Beerschot heeft afscheid genomen van trainer Dirk Kuijt. Dat meldt de club uit Antwerpen op zijn website. De voormalige international van Oranje degradeerde afgelopen seizoen met Beerschot uit de hoogste Belgische klasse.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool heeft de transfer van Florian Wirtz afgerond. De 22-jarige Duitse international van Bayer Leverkusen tekent een meerjarig contract bij de club van trainer Arne Slot. De Engelse landskampioen betaalt naar verluidt een recordbedrag van 116 miljoen pond (136,4 miljoen euro), inclusief bonussen, voor de aanvallende middenvelder.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk verruilt OL Lyonnes voor London City Lionesses. Dat meldt de club op de website. De 33-jarige international van Oranje vertrekt transfervrij naar de club die komend seizoen uitkomt in de Barclays Women's Super League. "Ik heb al zes jaar in Engeland gespeeld, en dat was een goede tijd. Ik heb niet getwijfeld om terug te komen", zegt Van de Donk op de site van de club. "Ik kijk ernaar uit de fans te ontmoeten. Ik beloof dat ik 100 procent zal geven."
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de Franse aanvaller Maxence Rivera van USL Dunkerque overgenomen. De 23-jarige linksbuiten tekent een contract voor drie jaar, met een optie voor nog een seizoen, bij de nummer 9 van het afgelopen seizoen in de Eredivisie.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Daphne van Domselaar gaat met Oranje naar het EK om de hoofdprijs te winnen. "We gaan naar Zwitserland om te winnen. Met die instelling gaan we erheen", zegt de keeper van de Nederlandse vrouwen. "Sommigen van de selectie hebben een finale gewonnen, anderen hebben er één verloren. Het kriebelt bij mij om zover te komen."
15 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lyneth Beerensteyn verwacht op tijd fit te zijn voor de eerste groepswedstrijd op het EK tegen Wales. De aanvalster van Oranje herstelt nog van een spierblessure en traint nog niet volledig mee met de ploeg. "Het gaat goed", zegt de 28-jarige Beerensteyn in Zeist. "Ik maak me niet snel zorgen. En als ik me geen zorgen maak, dan hoeft de rest dat ook niet te doen."
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - De eerste vrouwelijke voetbalscheidsrechters Ineke Boom en Nel Rentenaar hebben na bijna 65 jaar een officieel KNVB-diploma gekregen. Dat gebeurde vrijdag in Alkmaar nadat ze bij de presentatie van het boek 'De vrouwen van '61', geschreven door sporthistoricus Jurryt van de Vooren, ook al de eerste exemplaren in ontvangst hadden genomen.
16 uur geleden