Van Bronckhorst neemt fysieke trainer Feyenoord mee naar China
ROTTERDAM (ANP) - Arno Philips vertrekt bij Feyenoord. De fysieke trainer gaat aan de slag bij de Chinese club Guangzhou R&F. Hij wordt vervangen door Rick Cost, die al met de jeugd van Feyenoord werkte.
Philips gaat bij Guangzhou R&F onder Giovanni van Bronckhorst werken. De oud-trainer van Feyenoord wordt volgens zijn zaakwaarnemer zaterdag gepresenteerd bij zijn nieuwe Chinese club. Hij heeft Jean-Paul van Gastel als assistent gekozen.
Philips werkte sinds 2014 bij Feyenoord. Hij vierde daar met Van Bronckhorst en van Gastel een landstitel en winst van twee KNVB-bekers. "Ik heb hier ruim 5,5 jaar fantastisch kunnen werken", vertelt hij. "Binnen de club was al langer bekend dat ik de ambitie had om nog een keer in het buitenland een nieuwe uitdaging aan te gaan. Die kans komt nu voorbij. Ik zal altijd met een fijn gevoel aan mijn collega’s en mijn tijd hier terug blijven denken en wens iedereen veel succes voor in de toekomst."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
45 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.
3 uur geledenHAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
6 uur geleden