Van Bronckhorst hoopt dat Ramsey kan meedoen tegen Leipzig
GLASGOW (ANP/RTR) - Glasgow Rangers-trainer Giovanni van Bronckhorst heeft een aantal blessureproblemen voor de tweede halve finale in de Europa League tegen RB Leipzig. Aanvaller Kemar Roofe en middenvelder Aaron Ramsey worden donderdagavond nog getest. Van Bronckhorst hoopt dat de spelers fit genoeg zijn.
"Ik weet nog niet of ze kunnen meedoen. We hebben nog een dag om ze voor te bereiden. Natuurlijk doen ze hun best om erbij te zijn", aldus de oud-trainer van Feyenoord.
De wedstrijd staat voor de spelers van de Schotse club in het teken van het overlijden van materiaalman Jimmy Bell. Volgens Van Bronckhorst rouwen de spelers om het verlies, maar is de focus op de wedstrijd.
Leipzig won de eerste wedstrijd in Duitsland vorige week met 1-0 door een doelpunt van oud-PSV- en NAC-speler Angeliño. Van Bronckhorst zegt dat de fans donderdag belangrijk worden in het steunen van de club. "We gaan een luidruchtige avond tegemoet. Dat hebben we nodig om van deze tegenstander te winnen."
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben bij Benfica het tweede punt van dit Champions League-seizoen gepakt. In het vrijwel lege Estádio da Luz in Lissabon bezorgde Cristina Martín-Prieto de thuisploeg in de tweede helft een voorsprong, maar Lynn Groenewegen redde een gelijkspel voor de kampioen van Nederland: 1-1.
2 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Tijdens het EK voetbal van 2028 worden beide halve finales en de finale op het Londense Wembley gespeeld. Een van de kwartfinales is ook in het iconische stadion met een capaciteit van 86.000 toeschouwers, de andere zijn in het Ierse Dublin, het Schotse Glasgow en Cardiff in Wales. Dat heeft de Europese voetbalbond UEFA bekendgemaakt in Londen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben het eerste duel uit de achtste finales van de Europa Cup met duidelijke cijfers verloren van Hammarby IF: 1-3. De nummer 2 van Zweden is daarmee de grote favoriet om volgende week op eigen veld een plek bij de laatste acht veilig te stellen.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben in de slotfase van het Europa Cup-duel met Eintracht Frankfurt een voorsprong uit handen gegeven. Dankzij treffers in de 85e en 90e minuut wonnen de Duitsers het eerste duel uit de achtste finales alsnog in Eindhoven: 1-2.
4 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Bondscoach Thomas Tuchel heeft middenvelder Jude Bellingham gewaarschuwd dat hij niet zeker is van een basisplek bij Engeland op het WK volgend jaar. Aston Villa-voetballer Morgan Rogers maakte afgelopen interlandperiode bij afwezigheid van Bellingham een goede indruk en is ook een serieuze kandidaat voor de positie van aanvallende middenvelder, zei Tuchel.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Spits Wout Weghorst is afgehaakt bij het Nederlands elftal. De 33-jarige Ajacied meldde zich al met lichte klachten in Zeist en blijkt niet fit genoeg om mee te doen in het WK-kwalificatieduel met Polen van vrijdag. Uit voorzorg had Strasbourg-spits Emmanuel Emegha zich al bij de selectie aangesloten.
9 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft Rob Edwards aangetrokken als nieuwe hoofdcoach. De voormalige voetballer van de Wolves is de opvolger van de eerder deze maand ontslagen Portugees Vítor Pereira en heeft een contract tot en met 2029 getekend.
9 uur geleden