Van Bronckhorst heeft met Rangers ook vrij na dood Elizabeth
GLASGOW (ANP) - In navolging van de Premier League heeft ook de Schotse voetbalbond besloten dit weekeinde, vanwege het overlijden van koningin Elizabeth, alle wedstrijden op de hoogste voetbalniveaus te schrappen. Trainer Giovanni van Bronckhorst hoeft daardoor met de Rangers niet op bezoek bij Aberdeen.
"Het overlijden van de koningin, al 70 jaar een constante factor in ons leven, is een ingrijpende en gedenkwaardige gebeurtenis. Het is daarom passend dat het profvoetbal deze gebeurtenis met alle mogelijke plechtigheid markeert", zegt Neil Doncaster, de baas van de Scottish Professional Football League.
De Rangers verloren woensdag in de Champions League met 4-0 van Ajax en drie dagen daarvoor in de Schotse competitie met dezelfde cijfers van Celtic. Dinsdag staat de tweede groepswedstrijd in de Champions League op het programma. De Rangers ontvangen dan Napoli.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
7 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
11 uur geleden